Dobre zamienniki tonerów i tuszy

Komputer stacjonarny czy laptop.

Re: Dobre zamienniki tonerów i tuszy

Postautor: liska » 12 lip 2016, 13:48

Wolę sobie większy zapas zrobić w necie, chociż trzeba płacić za wysyłkę to i tak taniej wychodzi jak się kupi większą ilość
liska

Postautor: adam » 13 lip 2016, 12:26

ja zamienniki kupuje online na bestprint24.pl wychodzi znacznie taniej niż stacjonarnie, często kupuje też większa ilość dzięki czemu wychodzi jeszcze taniej
adam

Postautor: liska » 22 lip 2016, 20:07

Tam jeszcze nie robiłam zakupów, mam już sprawdonego gościa z allegro u którego kupuję actisy, zresztą ostatnio cała rodzinka się u niego zaopatrzyła, jak zobaczyli że te zamienniki są ok to wszyscy z oryginałów zrezygnowali :D
liska

Postautor: operia » 31 lip 2016, 5:05

Ja z kolei mam trochę lepszej jakości Active jety :) Kupuję je głównie przez internet, ale i w sklepach typu mediamarkt też :)
operia

Postautor: uska » 29 sie 2016, 19:41

liska pisze:
> Tam jeszcze nie robiłam zakupów, mam już sprawdonego gościa z allegro u którego kupuję
> actisy, zresztą ostatnio cała rodzinka się u niego zaopatrzyła, jak zobaczyli że
> te zamienniki są ok to wszyscy z oryginałów zrezygnowali :D
I mieli rację bo się opłaca, sam też przeszłam na active jety, ta sama jakość co i oryginalne.
uska

Postautor: liska » 04 wrz 2016, 19:08

active jety są dobre, też je znam ale częściej drukuję na ich budżetowej wersji, producent ten sam a są tańsze
liska

Postautor: Princess » 11 wrz 2016, 18:14

Wow, sporo dobrych opini o tych jetach, choć ja akurat znalazłam jakiś czas temu w Empiku zamienniki tuszów od Asarto. Ze wszystkich z których korzystałam to one są najlepsze.
Princess

Postautor: OttoL » 12 wrz 2016, 10:35

Jest dużo dobrych zamienników, rynek jest nimi wręcz przesycony, ale warto oddzielić ziarno od plew i wybrać te naprawdę najlepsze. Dużo ludzi polecam actisy, ja za to wolę Asarto, pasują do mojej drukarki, mam dobry kontakt z firmą, w razie problemów pomagają - same plusy. Także z mojej strony głos na Asarto.
OttoL

Postautor: ekierka » 26 wrz 2016, 20:42

A ja z racji tego, że drukuję czasem sporo grafiki muszę mieć lepszej jakości zamienniki i tu idealne dla mnie są active jety. Tusz jest rewelacyjny, kolory głębokie, drukuję równomiernie.
ekierka

Postautor: maćka » 28 wrz 2016, 10:19

Te są chyba najlepsze, też je mam . Wcześniej kupowałam jakiejś nieznanej firmy i były do niczego.
maćka

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak komputer najlepiej kupić