Jaki laptop do 3000zł

Komputer stacjonarny czy laptop.

Re: Jaki laptop do 3000zł

Postautor: volaris » 04 maja 2017, 17:58

Od siebie powiem tylko, że w Dellach często wadliwe jest chłodzenie także radziłbym uważać i kupić np. lenovo czy asusa jest to zdecydowanie lepszy wybor ;)
volaris

Postautor: Ariadna » 09 sie 2017, 8:53

Ostatnio jak kupowałam w MediaMarkt swój to pan mi powiedział, że teraz trzeba patrzeć na parametry tylko, a nie na markę, bo to wszystko i tak w Chinach składane ;) Z kolei kolega informatyk bardzo narzeka na laptopy Samsunga, które mi jako laikowi nie podobają się po postu wizualnie. Choć zawsze miałam Acery (i uważam, że to dobre laptopy), to teraz mam Lenovo i póki co jest dobrze ;)
Awatar użytkownika
Ariadna

Postautor: toja2 » 11 gru 2017, 23:06

Też mam dell i nie mogę narzekać chodzi perfekcyjnie na razie bez żadnych awarii się obeszło. Głównie na nim gram daję rady :)
toja2

Postautor: jokiboki » 22 gru 2017, 10:30

Taki, że jak się zepsuje to nie będziesz żałować po prostu, nie no żartuje, jak się zepsuje zawsze można do serwisu zanieść. Ja ostatnio korzystałam z fajnego serwisu w Gdańsku,enter-serwis.com/contact/ byłam tam służbowo na kilka dni a pomogli od ręki.
jokiboki

Postautor: Protektor » 22 gru 2017, 13:56

Ja mogę tylko powiedzieć, w sprawie laptopów, że jeżeli ktoś chce sobie kupić naprawdę dobrego, mocnego laptopa, również przystosowanego do gier, z wieloma funkcjami, z dużą pamięcią, to musiałby kupić takiego za 5000 - 6000 zł.
Są i droższe laptopy i raczej tylko w specjalnych, komputerowych sklepach, np. w KOMPUTRONIK.
W marketach, takich jak: MEDIA MARKT, MEDIA EKSPERT i SATURN, może nie być takich laptopów, w takich cenach, bo tam na ogół są one w cenie do 3000 zł.

I na rynku teraz przeważają: Lenovo, Acer, Dell, Hp.
Natomiast, w normalnych sklepach komputerowych są już laptopy wysokiej klasy i również Toshiba japońskiej firmy są dość dobre i mocne laptopy, które są drogie, ale tego dokładnie nie wiem.
Ja miałem Samsunga, za którego zapłaciłem prawie 6 lat temu 2400 zł. i kupiłem go w MEDIA MARKT, ale to był słaby laptop, ze słabszym procesorem i do gier się nie nadawał.
Nie miał tylu funkcji, co laptopy dużo droższe, a uważam, że zapłacić za laptopa nawet słabego ponad 2000 zł. to i tak sporo.
Wielu ludzi nie byłoby stać na laptopy za 5000 zł.
Ale takie laptopy dlatego tyle kosztują, bo są mocne, mają mocniejsze baterie, które potrafią trzymać półtrora dnia i więcej funkcji.
Ja sprzedałem laptopa: SAMSUNGA nie tak dawno, i to za znacznie zaniżoną sumę w LOMBARDZIE, bo już stracił na wartości, gdyż on miał prawie 6 lat, a to już sporo, jak na tego typu sprzęty.
Co roku, na rynku pojawiają się ulepszone laptopy, które są w podobnych cenach.
Rzeczywiście, firma SMASUNG nie bardzo sprawdza się z laptopach, choć próbowała, ale jednak to inne firmy górują w laptopach i tu amerykańskie firmy się sprawdzają w tym.

Np. DELL jest chyba amerykańską firmą i mają jedne z lepszych, jak nie najlepszych laptopów, gdyż są to mocne laptopy, z dobrym procesorem, z kartą graficzna i mają mocne baterie, ale to pewnie też zależy od modelu?
Co do LENOVO, są opinie użytkowników niezbyt dobre, że te laptopy się zawieszają, mają słabą baterię i wcale nie funkcjonują dobrze, ale czy te opinie są słuszne, tego nie wiem.
Żeby kupić dobrego laptopa, z mocnym procesorem, z mocną baterią, z lepszą kartą graficzną, trzeba za takiego sporo zapłacić, a i firma może tu też mieć jakieś znaczenie.
Myśleć trzeźwo i pozytywnie.
Awatar użytkownika
Protektor

Postautor: Paweł29 » 15 sty 2018, 20:02

A do 3 tys. jest szansa, że coś rozsądnego do grania się dostanie? Bo niestety, ale część nowszych tytułów jak sobie teraz w konsoleigry zamówiłem to nie śmiga już tak jak powinna i chyba czas o nowym sprzęcie pomyśleć
Paweł29

Postautor: bzik11 » 13 lut 2018, 3:19

A może lepiej iść do serwisu, by chociaż troszkę doradzili jaki będzie najlepszy laptop do takiej kwoty, ja się nie znam bo nie doradzę. Jełsi chodzi o komputery to a zawsze sama korzystam z serwisu- enter-serwis.com i jestem bardzo zadowolona.

Ostatnio przesunięty w górę 13 lut 2018, 3:19 przez: Anonymous.
bzik11

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak komputer najlepiej kupić