Szukam monitora

Komputer stacjonarny czy laptop.

Szukam monitora

Postautor: detroit » 23 mar 2018, 13:18

Witam, szukam dobrej klasy monitora, który miałby posłużyć do wielu zadań takich jak granie, praca, oglądanie filmów, drobne projekty graficzne. Zdaję sobie sprawę z tego, że jest to dość szeroki zakres oczekiwań, zastanawiam się czy to się da jakoś pogodzić, by żaden z tych aspektów nie ucierpiał. Co do gier - nie jestem wytrawnym graczem, zdarza się pograć w coś typowo dla rozrywki co jakiś czas, bardziej przy kompie skupiam się na pracy i nad tym spędzam zdecydowanie więcej czasu.
detroit

Re: Szukam monitora

Postautor: Paulinar13 » 26 mar 2018, 13:48

Teraz z małym rabatem jest fajny monitor Asusa w Sklepie Siligan (stacjo w Wawie, ale przez internet też można kupić). Jest spoko jak na tę cenę - jest full HD 1080p, częstotliwość odświeżania 144Hz no i ma głośniki. Sama się na niego czaję i chyba kupię ajk uda mi się oszczędzić jeszcze kilka zł, bo duży rabat i tak będe miała za poprzednie zakupy w tym sklepie
Paulinar13

Re: Szukam monitora

Postautor: andrzej_falkowski » 30 kwie 2018, 8:38

Dosyć spory powinien według mnie być, przekątna około 27". Do pracy czy filmów idealnie, nie wyobrażam sobie, by miał być mniejszy, zwłaszcza w związku z tymi filmami. Większy to chyba nie ma sensu, bo równie dobrze mógłbyś sobie ogarnąć telewizor :D Ale taka przekątna będzie okej. Matryca koniecznie IPS, grasz mało, więc TN byłaby bzdurnym pomysłem. IPS da ci lepszy obraz i szersze kąty widzenia. Wejdź sobie na iiyama-sklep.pl i poszukaj co ci odpowiada, ewentualnie się z nimi skontaktuj. Polecam z autopsji, bo sam się u nich doradzałem i kupowałem.

Ostatnio przesunięty w górę 30 kwie 2018, 8:38 przez: Anonymous.
Awatar użytkownika
andrzej_falkowski

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak komputer najlepiej kupić