Jaki kupić telefon do 600 złotych

Tanie rozmowy, darmowe smsy.

Re: Jaki kupić telefon do 600 złotych

Postautor: Luzjusz » 23 kwie 2018, 12:44

A porównywałeś może modele na Komórkomacie? Ja tak ostatnio porównywałam Xioami a Samsunga. Możesz tam wybrać np. wielkość wyświetlacza i jaki aparat Cię interesuje. I ostatecznie wybrałam Xioami. Jak dla mnie to takie porównywarki są fajne.
Luzjusz

Postautor: Gabo » 23 kwie 2018, 16:11

Maxcom zdecydowanie . Chociaż ja tam i tak wolalam dopłacić jeszcze niecałe 100 zł i mieć maxcoma pancernego , w specjalnej obudowie
Gabo

Postautor: ludek » 25 kwie 2018, 9:10

ja mam Xiaomi, powiem ci zadowolona jestem bardzo, na dwie karty sim, ma mnóstwo funkcji, dużą pamięć, fotki jak marzenie. Z resztą co będę pisac ...zobacz sobie u nich bestcena.pl , spoko sklep
ludek

Postautor: TimeToTime » 30 maja 2018, 17:56

Jest telefon z maxoma , I ogolnie nie jesten smarton tylko jest kilka modeli , które sa w bardzo dobrych cenach :)
TimeToTime

Postautor: ladyofworlds » 05 cze 2018, 6:00

W tej cenie polecam Huawei P10 Lite, bardzo fajny i dobrze działający telefon, który pozwala na naprawdę wiele. W swojej klasie to moim zdaniem lider. W Playu w niskim abonamencie masz telefon za złotówkę, więc wiesz... luzik :-)
ladyofworlds

Postautor: Kolia » 23 cze 2018, 12:46

Wg mnie najlepszym telefonem jest ten z maxcoma, miałam kilka różnych telefonów innych modeli , ale z tej marki wydawał mi sie najlepszy.
Kolia

Postautor: Kamis » 09 lip 2018, 6:12

Weź sobie telefon, który będzie odpowiadał wymaganiom na jakieś 2 lata. Tańsze telefony szybko się marnują, w sensie mój stary telefon Samsung juz nie obsługuje wikeszosci używanych przeze mnie aplikacji. Obecnie używam lg q6, który nie jest drogi - i tak wzięłam go z Play i jestem zachwycona
Kamis

Postautor: eleannor » 07 wrz 2018, 10:29

Prime 18x9 LTE w tej cenie wydaje się być w porządku.
eleannor

Poprzednia