Klasyczny telefon

Tanie rozmowy, darmowe smsy.

Re: Klasyczny telefon

Postautor: gosc » 12 sie 2019, 17:57

ten telefon co mam KEY2 ma bardzo dobra wersję Androida- 8.1 Oreo bateria Li-Ion 3500 mA i duża zaleta funkcja szybkiego ładowania.
gosc

Postautor: sawagge » 20 sie 2019, 19:36

A długo już masz ten konkretny model key2? Jak ci się sprawuje z perspektywy czasu?
sawagge

Postautor: Obka » 21 sie 2019, 10:26

Kurcze, nie miałam pojęcia, że BlackBerry jeszcze produkuje telefony i są dostępne. Miałam bardzo dawno temu telefon od nich i byłam bardzo zadowolona. A połączenie telefonu z klasyczną klawiaturą, z funkcją smartfona mocno do mnie przemawia.
Obka

Postautor: gosc » 29 sie 2019, 16:19

ten własnie model BlackBerry KEY2 jest wart zainteresowania zwłaszcza że jest to telefon praktyczny o bardzo dobrych parametrach.
gosc

Postautor: EwaN » 30 sie 2019, 20:26

BlackBerry mamy w firmie, fajna sprawa, klawiatura wygodna, bateria trzyma długo, no i są super bezpieczne.
EwaN

Postautor: myszak » 03 wrz 2019, 4:13

[quote="mandarynka"]A one mają normalnie androida? Ile bateria trzyma?[/quote]

Nie wiem jak inne modele ale ja mam Key2 i ma Android 8 Oreo.
myszak

Postautor: gosc » 30 wrz 2019, 17:04

system BlackBerry KEY2 ma bez uwag do tego ma procesor Qualcomm Snapdragon 660 2.2 GHz, 8 rdzeni w połączeniu z tym u mnie bardzo płynnie pracuje.
gosc

Postautor: kobery » 08 paź 2019, 15:18

Klawiatura w tym BlackBerry fajnie chodzi? Ktoś przetestował przez dłuższy czas?
kobery

Postautor: erda » 12 paź 2019, 17:14

bardzo wygodna ta klawiatura jest, ja używam tego telefonu głównie do wysyłania służbowych maili i o dziwo pisze się szybciej i bez literówek :), w końcu mogę pilne sprawy załatwić wygodnie przez telefon
erda

Postautor: alinaa » 17 paź 2019, 18:49

[quote="kobery"]Klawiatura w tym BlackBerry fajnie chodzi? Ktoś przetestował przez dłuższy czas?[/quote]

Ja mam go już kilka miesięcy i klawiatura jest bardzo wygodna, dużo podróżuję pociągami i czasem nie mogę otworzyć laptopa bo mam tam poufne dane, tutaj jest klawiatura, o wiele lepiej się pisze niż na dotykowej. DOdatkowo można tak przyciemnić ekran, że nikt niepowołany nie zauważy o czym piszę czy do kogo.
alinaa

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Oferty i promocje operatorów GSM