Bezpieczny telefon

Tanie rozmowy, darmowe smsy.

Re: Bezpieczny telefon

Postautor: gosc » 14 lis 2019, 18:54

jezeli firma produkująca blackberry 2 ma odpowiednia bazę jak i ludzi aby odpowiednio zabezpieczyc system to a to jest w obecnych czasach bardzo istotne.
gosc

Postautor: gosc » 18 gru 2019, 18:38

a ktoś z was ma zamiar kupić biznesowy telefon BlackBerry Key2 ?
gosc

Postautor: Miszell » 07 lut 2020, 5:19

Co jak co, ale najlepsze zabezpieczenia ma jednak system iOS,a nie android.Jak chcesz zaszpanować, ale i przy okazji mieć niesamowite urządzenie to polecam Iphone XS, zebrał geniane noty w poprzednim roku. U operatora sieci na firmę może być dobra oferta w abonamencie np. w Play. Ale możesz też wziąć starszy model, byle nie Iphone 7, już lepiej 6
Miszell

Postautor: Barbara » 10 kwie 2020, 2:31

[quote="gość"]Szukam smartfona, który będzie mi służył do pracy oraz do prywatnego użytkowania. Zależy mi ta tym żeby był bezpieczny, nie było łatwo złamać zabezpieczeń, często zostawiam teelfon w pokoju w pracy i nie chcę aby ktoś grzebał. Dodatkowo zależy mi na tym, żeby działał szybko i się nie wieszał. Jeśli chodzi o system to najlepiej z androidem :)[/quote]
To najlepszy dla Ciebie będzie telefon z czynnikiem lini papilarnych, jak np Huawei p10 albo Huawei p30 lite . Ja sama mam wlaśniie Huawei na umowie w Play, w ofercie abonamenckiej.
Barbara

Postautor: emik » 14 sie 2020, 18:44

mam od paru tygodni nowy fonik a dokładnie alcatel 3X2020, działa super, nie był drogi a fotki robi mega, działa płatność nfc, nie odstaje od dużo droższych telefonów
emik

Postautor: Slipi » 05 sty 2021, 19:12

Bezpieczny telefon brzmi zabawnie, trochę jak bezpieczny seks, a jednak z telefonem chyba się tak nie bawicie ;p
Moim pierwszym wyborem jest zawsze Huawei p40 pro, ze względu na swoją bajkową, czy nawet kosmiczną kamerę. Jakość zdjęć jest przepiękna, ton na co ten smartfon pozwala jest przerażające, gdy patrzymy na to, jak niską cenę proponuję Huawei za swój model.
Dla zainteresowanych szczegółami, na dole strony play jest filmik z recenzją tego modelu play.pl/telefony/huawei/huawei-p40-pro/
Slipi

Postautor: Malia » 19 sty 2021, 0:59

Mam wprawdzie inny model od Alcatela, niż wspomniany wyżej, bo 3L 2020 i też jestem ogromnie zadowolona. Jestem w szoku, że tak dobrze sprawdza się telefon w tak dobrej cenie :)
Malia

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Oferty i promocje operatorów GSM