Która sieć komórkowa jest najlepsza?

Tanie rozmowy, darmowe smsy.

Re: Która sieć komórkowa jest najlepsza?

Postautor: komando » 04 kwie 2017, 0:37

ta myślę na zimno, to chyba nie ma najlepszej. każda ma swoje plusyy i minusy
komando

Postautor: Sambedel » 21 lis 2017, 21:11

Pełna zgoda z mojej strony, nie ma co się sztywno upierać przy jednej sieci i trzeba mieć rozeznanie gdzie aktualnie opłaca się być, ja z przyzwyczajenia ciągle przedłużałem umowy na dwa lata w plus i w końcu jak trochę poczytałem to okazało się, że w virgin mobile na kartę dużo bardziej opłca mi się być, ale zarzekać się, że będę z nimi kolejne dwa lata nie będę bo niewiadomo co się pojawi
Sambedel

Postautor: kochamcome » 12 gru 2017, 8:55

No ja właśnie mam dylemat, bo chce kupić nowy telefon - z dobrej pułki i podpisać umowę na dobry abonament. I wiem, że teraz na Święta operatorzy się prześcigają promocjami. Ale nie wiem którą sieć wybrać. Co polecacie?
kochamcome

Postautor: kicik » 17 gru 2017, 10:40

Ja jestem najlepszym przykładem na to, że Play jest bardzo dobre. Mają doskonałe pakiety, zasięg też niczego sobie i jeszcze nie było z nimi problemów.
Awatar użytkownika
kicik

Postautor: kochamcome » 18 gru 2017, 9:42

Ja kiedyś miałam w Play ale abonament, niestety miałam zły zasięg i zrezygnowałam. Ale przez te lata pewnie zasięg się poprawił. A może możesz polecić jaki telefon warto wybrać. Bo niby porównuje najpopularniejsze modele w Komórkomacie, ale zdecydować się jest na prawdę ciężko.
kochamcome

Postautor: kicik » 18 gru 2017, 14:25

A na czym najbardziej Ci zależy? Ja aktualnie korzystam z Samsunga S7, nie prędko zapewne wymienię, bo nie mam takiego parcia na zmiany telefonów jak kilka innych osób. Jest szyki, ekran bardzo czuły, odpowiada moim potrzebom. W porównywarkach wypada nadal całkiem nieźle.
Awatar użytkownika
kicik

Postautor: kochamcome » 19 gru 2017, 10:15

No właśnie widzę w Komórkomacie, że ten Samsung 7 na prawdę fajnie wygląda i ma dość dobre specyfikacje. Ale waham się też po między I phone. Czy wiesz może jaka sieć ma najlepszy wybór telefonów z tej wyższej pułki?
kochamcome

Postautor: kicik » 19 gru 2017, 11:02

Sprawdzałaś może pomiędzy np. Tmobile a Play?
Awatar użytkownika
kicik

Postautor: kochamcome » 20 gru 2017, 8:20

Tak i wydaje mi się, że T mobile ma lepszy wybór telefonów. Chociaż z porównania to prawie wszystkie sieci mają podobne oferty. Muszę na prawdę to wszystko porównać i dokładnie się zastanowić. W końcu umowa będzie na minimum dwa lata.
kochamcome

Postautor: kicik » 20 gru 2017, 9:04

Porównanie może nie koniecznie wygląda tak jak ma? Hihi. Ale faktycznie, T mobile ma fajne telefony, jak tak teraz na to patrzę.
Awatar użytkownika
kicik

PoprzedniaNastępna