Czy tablet to dobry pomysł na prezent?

Tanie rozmowy, darmowe smsy.

Czy tablet to dobry pomysł na prezent?

Postautor: wikki » 30 kwie 2018, 7:22

Cześć. Zbliża się komunia mojego siostrzeńca i zastanawiam się nad tym jaki prezent mu kupić. Myślałam nad tabletem, ostatnio wyszedł SmartView 8 LTE i zastanawiam się nad jego kupnem. Czy to model warty zainteresowania? Ma już go ktoś może?
wikki

Re: Czy tablet to dobry pomysł na prezent?

Postautor: italia » 02 maja 2018, 5:47

Ma niezłą specyfikację, cenę też w porządku więc wydaje się być ciekawym i fajnym pomysłem na prezent.
italia

Postautor: ellon » 07 maja 2018, 9:16

Cena dobra, parametry też, tak do przeglądania internetu myślę, że będzie w porządku :)
ellon

Postautor: ronda » 29 cze 2018, 8:30

I jak, kupiłaś tego tableta, autorko? Ja właśnie sobie zamówiłam, mam nadzieję, że będzie dobrze działał :)
ronda

Postautor: roma4 » 29 cze 2018, 12:44

Nie wiem zależy od gustu, ja ostatnio mężowi, który cierpi na atopowe zapalenie skóry kupiłam kosmetyki z atopis.pl i powiem szczerze, był bardzo zadowolony, ogólnie myślę, że trzeba po prostu praktyczne prezenty dawać.
roma4

Postautor: wikki » 06 lip 2018, 19:46

[quote="ronda"]I jak, kupiłaś tego tableta, autorko? Ja właśnie sobie zamówiłam, mam nadzieję, że będzie dobrze działał :)[/quote]
Tak, kupiłam. Jak na razie młody jest zadowolony.
wikki

Postautor: eleannor » 07 wrz 2018, 10:36

wikki pisze:
ronda pisze:I jak, kupiłaś tego tableta, autorko? Ja właśnie sobie zamówiłam, mam nadzieję, że będzie dobrze działał :)

Tak, kupiłam. Jak na razie młody jest zadowolony.

Ja zastanawiam się nad tym czy go kupić, bo jest całkiem fajny i tani. Zależy mi głównie na przeglądaniu internetu.
eleannor

Postautor: niska » 24 wrz 2018, 17:27

Zobacz sobie w bestcena.pl za tabletami, nie tylko duży wybór mają ale i bardzo dobre ceny. Ja u nich na komunie synowi zamawiałam
niska

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Oferty i promocje operatorów GSM