Bezpieczny telefon

Tanie rozmowy, darmowe smsy.

Bezpieczny telefon

Postautor: gość » 31 sie 2019, 21:43

Szukam smartfona, który będzie mi służył do pracy oraz do prywatnego użytkowania. Zależy mi ta tym żeby był bezpieczny, nie było łatwo złamać zabezpieczeń, często zostawiam teelfon w pokoju w pracy i nie chcę aby ktoś grzebał. Dodatkowo zależy mi na tym, żeby działał szybko i się nie wieszał. Jeśli chodzi o system to najlepiej z androidem :)
gość

Re: Bezpieczny telefon

Postautor: sun » 17 wrz 2019, 19:52

Może któryś z tych nowych BlackBerry? Jeśli chodzi o bezpieczeństwo to są chyba w czołówce. No i mają najnowszego androida.
sun

Postautor: marika » 17 wrz 2019, 20:35

[quote="sun"]Może któryś z tych nowych BlackBerry? Jeśli chodzi o bezpieczeństwo to są chyba w czołówce. No i mają najnowszego androida.[/quote]
Którego konkretnie masz na myśli? W sumie to nawet nie wiedziałam, że są jakieś nowe. Blackberry kojarzy mi się z czasami młodości, kiedy to były takie prestiżowe telefony
marika

Postautor: collouzi » 18 wrz 2019, 16:21

A to blackberry nadal jest na rynku?
collouzi

Postautor: luiss » 22 wrz 2019, 13:13

jest jak najbardziej, wciąż szczególnie w firmach są popularne bo mają dodatkowe zabezpieczenia w telefonach m.in. chroniące przed wyciekiem informacji
luiss

Postautor: sun » 29 wrz 2019, 16:03

marika pisze:
sun pisze:Może któryś z tych nowych BlackBerry? Jeśli chodzi o bezpieczeństwo to są chyba w czołówce. No i mają najnowszego androida.

Którego konkretnie masz na myśli? W sumie to nawet nie wiedziałam, że są jakieś nowe. Blackberry kojarzy mi się z czasami młodości, kiedy to były takie prestiżowe telefony

Key2 chociażby. Moim zdaniem jest świetny. Dual sim, najnowszy android, bateria trzyma długo i są bardzo bezpieczne, co jest szczególnie ważne, jeśli ma to być telefon służbowy.
sun

Postautor: martus » 21 paź 2019, 7:26

A mają jakieś specjalne zabezpieczenia, których nie mają inne telefony?
martus

Postautor: sun » 21 paź 2019, 8:13

Tak, wydaje mi się, że teraz to konieczność, tyle się słyszy o tym, że nasze dane są wykorzystywane bez naszej wiedzy. A te nowe BlackBery Key2 wypadają pod względem zabezpieczeń chyba najlepiej. Chociażby dlatego, że każde podejrzane zachowanie jakiejś aplikacji sprawia, że dostajemy powiadomienie co się dzieje.
sun

Postautor: gosc » 07 lis 2019, 19:10

a zaskoczyła mnie pozytywnie również informacja o BB że ma tzw zespół reagowania na incydenty bezpieczeństwa dzięki niemu publiczne i prywatne raporty o lukach w zabezpieczeniach są szybko odbierane następnie poddawane analizie.
gosc

Postautor: Korek » 10 lis 2019, 20:48

[quote="gosc"]a zaskoczyła mnie pozytywnie również informacja o BB że ma tzw zespół reagowania na incydenty bezpieczeństwa dzięki niemu publiczne i prywatne raporty o lukach w zabezpieczeniach są szybko odbierane następnie poddawane analizie.[/quote]
dobrze ze jest chociaz jedna firma która dba o bezpieczenstwo swojego systemu , blackberry zawsze była firma z dobrymi zabezpieczeniami
Korek

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Oferty i promocje operatorów GSM