Bezpieczny telefon

Tanie rozmowy, darmowe smsy.

Re: Bezpieczny telefon

Postautor: gosc » 14 lis 2019, 18:54

jezeli firma produkująca blackberry 2 ma odpowiednia bazę jak i ludzi aby odpowiednio zabezpieczyc system to a to jest w obecnych czasach bardzo istotne.
gosc

Postautor: gosc » 18 gru 2019, 18:38

a ktoś z was ma zamiar kupić biznesowy telefon BlackBerry Key2 ?
gosc

Postautor: Miszell » 07 lut 2020, 5:19

Co jak co, ale najlepsze zabezpieczenia ma jednak system iOS,a nie android.Jak chcesz zaszpanować, ale i przy okazji mieć niesamowite urządzenie to polecam Iphone XS, zebrał geniane noty w poprzednim roku. U operatora sieci na firmę może być dobra oferta w abonamencie np. w Play. Ale możesz też wziąć starszy model, byle nie Iphone 7, już lepiej 6
Miszell

Postautor: Barbara » 10 kwie 2020, 2:31

[quote="gość"]Szukam smartfona, który będzie mi służył do pracy oraz do prywatnego użytkowania. Zależy mi ta tym żeby był bezpieczny, nie było łatwo złamać zabezpieczeń, często zostawiam teelfon w pokoju w pracy i nie chcę aby ktoś grzebał. Dodatkowo zależy mi na tym, żeby działał szybko i się nie wieszał. Jeśli chodzi o system to najlepiej z androidem :)[/quote]
To najlepszy dla Ciebie będzie telefon z czynnikiem lini papilarnych, jak np Huawei p10 albo Huawei p30 lite . Ja sama mam wlaśniie Huawei na umowie w Play, w ofercie abonamenckiej.
Barbara

Postautor: emik » 14 sie 2020, 18:44

mam od paru tygodni nowy fonik a dokładnie alcatel 3X2020, działa super, nie był drogi a fotki robi mega, działa płatność nfc, nie odstaje od dużo droższych telefonów
emik

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Oferty i promocje operatorów GSM