Kod rabatowy na 50 proc. Hekko

Najtańszy internet.

Kod rabatowy na 50 proc. Hekko

Postautor: babtu » 02 cze 2016, 14:26

Dostałem od hostingu kod rabatowy, ale nie mam jak go wykorzystać.
Konkretnie: 489K9E12H5
Obniża cenę nowego konta o połowę, więc sensowny.
Tym bardziej, że aktywny do końca roku. Serwerek bardzo stabilny - siedzę u nich od lat.
babtu

Re: Kod rabatowy na 50 proc. Hekko

Postautor: koteks » 16 lis 2016, 6:44

Dzięki stary! Prawie 100 zł oszczędności na koncie - a myślałem, że to podpucha. Gdyby miał kody na domeny to również proszę podsyłaj.
koteks

Postautor: kliwa » 09 sty 2017, 23:12

W czarny piątek oni mieli -80 proc. na wszystkie konta hostingowe. Wtedy założyłem kolejne, a ten kod rabatowy jest jeszcze aktualny, więc nadal można ten hosting ogarniać mega tanio.
kliwa

UWAGA NA HEKKO - NEGATYWNA OPINIA

Postautor: Obiektywny » 08 lut 2017, 8:15

Tak tu sobie podajecie kody rabatowe dla tej firemki..... Ja tylko pytam po co ? Od jakiegoś roku firma diametralnie się zmieniała w negatywnym kierunku.
Miałem do nich kilka "małych" uwag, ale teraz to co zrobili to przechodzi już wszelkie moje możliwości rozumowania.

Mam u nich kilka domen. Teraz przyszedł czas odnowić jedną z domen. Gdy chciałem ją opłacić dowiedziałem się, że przez to, że robię to ostatniego dnia muszę ponieść dodatkowe koszty......

Okazało się, że kiedyś tam wprowadzili cennik, że TRZY DNI PRZED upływem ważności domeny trzeba im dopłacić haracz !!!! Jak przenosiłem do nich domenę nie było tego w cenniku, nigdy nie zostałem o tym poinformowany !

Rozmowa z ich BOK tylko potwierdziła fakt ich krętactw. Jedna z Pań myśląc, że mnie przekona o moim błędzie odesłała mnie do archiwalnego cennika z webarchive (dziękuję bardzo za ten sądowy dowód)
Jak byk jest tam mowa o :"do odnowienia domeny wygasłej doliczana jest kwota 12,30 zł z VAT." - czyli mowa o wygasłej domenie. A oni żądają ode mnie tego haraczu już TRZY DNI PRZED wygaśnięciem.

Chyba mogę czuć się OSZUKANY przez firmę HEKKO !!!

ODRADZAM TĘ FIREMKĘ.
Zabieram od nich wszelkie usługi !!!

Zatem zanim ktoś skorzysta z tych kodów rabatowych tej krętaczej firemki niech się dobrze zastanowi ile mu przyjdzie w przyszłości dopłacić do tej "superoferty".
Obiektywny

Postautor: babtu » 08 lut 2017, 15:13

Mam u nich kilkanaście domen i zawsze płaciłem normalną stawkę za przedłużenie.

Pod cennikiem jest coś takiego:
* - dotyczy domen przedłużonych w terminie, do odnowienia domeny po terminie płatności lub wygasłej doliczana jest kwota 12,30 zł z VAT.

Ostatnio w premium nie przedłużyłem w terminie i płaciłem przez to prawie 2 razy więcej :(
babtu

Postautor: Obiektywny » 25 maja 2017, 18:27

[quote="babtu"]
do odnowienia domeny po terminie płatności [/quote]

no właśnie wprowadzili sobie po cichu jakiś "termin płatności" i po nim pobierają haracz !!!

W żadnej normalnej firmie nie ma czegoś takiego jak "termin płatności". Nie opłacisz w terminie to domena wygaśnie i wtedy płacisz za reaktywacje.

Nigdzie nie dopłacasz do aktywnej domeny jak w HEKKO !!!! UWAŻAJCIE NA NICH !!
Obiektywny

Postautor: zypolek » 20 cze 2017, 14:14

W Hekko też nie dopłacasz do aktywnej domeny. Dopłacasz do takiej, która nie jest przedłużona w terminie i sam jesteś sobie winien.
Przecież dostajesz powiadomienia...
zypolek

Postautor: Rumburak » 20 cze 2017, 15:30

Łżesz jak pies!!

Ustalili sobie jakiś termin płatności po którym musisz im dopłacić haracz. Ten ich termin ma się nijak do aktywności domeny. Mam własne powiadomienia o wygasaniu domeny i właśnie na tym się przejechałem w Hekko.

Wszędzie dopłacasz do domen, które WYGASŁY, a w Hekko dopłacasz do domen, które DOPIERO WYGASNĄ !
Rumburak

Postautor: usters » 06 lip 2017, 14:10

Po co wypisujesz te bzdury? To jeszcze jesteś ich klientem?
Cytat ze strony:

"* - dotyczy domen przedłużonych w terminie, do odnowienia domeny po terminie płatności lub wygasłej doliczana jest kwota 12,30 zł z VAT."
usters

Postautor: Rumburak » 30 kwie 2018, 13:56

[quote="usters"]Po co wypisujesz te bzdury? To jeszcze jesteś ich klientem?
Cytat ze strony:

"* - dotyczy domen przedłużonych w terminie, do odnowienia domeny po terminie płatności lub wygasłej doliczana jest kwota 12,30 zł z VAT."[/quote]

Klakierze jeden - sam nawet nie wiesz co cytujesz.

Zacytowałeś jasno to co mówię : Hekko wprowadził sobie jakiś wewnętrzny termin płatności, który mija wcześniej niż wygasanie domeny. I właśnie to jest frajerstwo.
W każdej innej firmie pilnujesz terminu ważności domeny i to wystarczy. Pilnujesz, żeby domena nie wygasła, bo później dopłacasz za reaktywacje. A w Hekko dopłacasz już wcześniej frycowe.

Czyli zgodziliśmy się nawet z naganiaczem Hekko, żeby omijać tę firmę bo dolicza haracze !

Ostatnio przesunięty w górę 30 kwie 2018, 13:56 przez: Anonymous.
Rumburak