Czy będziecie głosowali na PIS ?

Nie tylko polska polityka

Re: Czy będziecie głosowali na PIS ?

Postautor: dfnt » 02 lut 2015, 10:36

Na pewno nie zagłosuje na PO
https://www.defanti.pl/Rosenthal.html
dfnt

Postautor: zemanek30 » 02 mar 2015, 1:33

:) Witam. Ja chyba?zaglosuje na PIS :) . PIS wygra wybory, ale rządzić będzie PO z PSL :?: :?:
POLECAM

http://www.an-kom.pl
zemanek30

Postautor: Wędrowiec » 05 maja 2015, 21:15

Nie , nie będę głosował na PiS . Mam wiele przykładów wskazujących że PiS jako organizacja nie działa pozytywnie na gospodarkę , politykę czy nawet religię ..Większość polityków tej organizacji z uporem maniaka powtarza to co im każe prezes tej organizacji , wprowadza w błąd społeczeństwo i szydzi z dokonań innych ugrupowań politycznych.Moim zdaniem PiS nie znalazł swojego miejsca w polityce Naszego Kraju..Pis żyje w swoim urojonym ,państwie, i ma swoje doktryny na szkodzenie i gardzenie Narodem
Wędrowiec

Postautor: madzienkab » 07 lip 2015, 14:51

Ja również nie zamierzam głosować na PIS. Po prostu nie reprezentują mojego światopoglądu
Zajrzyj do introligatorni artystycznej na http://www.kurcewicz.pl/
madzienkab

Postautor: egi » 16 wrz 2015, 9:12

Ja też nie będę na nich głosować. Już raz byli u władzy. Wstydu tylko narobili ...
egi

Postautor: crown » 14 lip 2016, 16:10

Ja nie będę głosował na żadną partię, która jest aktualnie w sejmie. Wystarczy spojrzeć na głosowanie odnośnie różnych ustaw. W wielu głosowali jednogłośnie odnośnie podniesienie różnych podatków.
crown

Postautor: WaldkaU » 08 sty 2017, 11:38

w żadnym wypadku. Rozwalają Polskę!!!!!
WaldkaU

Postautor: len92l » 18 lis 2017, 7:36

chyba każdy ma ochotę
len92l

Postautor: Astronom » 24 gru 2017, 19:26

Patrząc na wybór jaki mamy to chyba tylko PIS nam został bo raczej nie widzę nadziei na reaktywację normalnej partii. Wybieram mniejszą szkodę.
Astronom

Postautor: Protektor » 25 gru 2017, 15:05

A ja nie głosuję na żadną partę polityczną, i to od wielu lat.
Ma to swoje uzasadnienie, bo w tym kraju nie ma dobrej polityki i według mnie, żadna partia nie jest dobra i właściwa.
Oczywiście, są różne opinie na temat polityki i partii, bo część Polaków ma swoje zdanie pozytywne na temat np. PiS-u, a inna część Polaków negatywnie odbiera tą partię.

Gdyby spojrzeć na to realnie, to wcale te statystyki, które podają, dotyczące poparcia dla PiS-u, nie muszą być prawdziwe, bo media dziś mogą wszystkim manipulować.
Ja podejrzewam, że cała ta POLITYKA w tym kraju jest bardzo źle odbierana przez polskie społeczeństwo, tylko ludzie na kogoś głosować muszą i kogo by nie wybrali, zawsze będzie tak samo.

Ja nie głosuję, bo nie ma na kogo, a luki w polskim prawie, pewne błędy w przepisach i niewłaściwe przepisy, to w Polsce już były od dawna.
Gdyby w Polsce był naprawdę dobry rząd z właściwymi ludźmi, to już dawno ustalano by odpowiednie przepisy i ustawy dla ludzi, a tak się nie działo.
Myślę, że powstają nowe partie w Polsce, jak są wybory, żeby ludzie się pchali do przywilejów, dostawali dobre pensje prawie za nic, i to z ciężko wypracowanych podatków ludzi, bo polityka w jakiekolwiek partii, daje same dobre rzeczy za siedzenie i gadanie.
Warto zaznaczyć, że nie każdy, kto startuje w jakichś wyborach do różnych partii politycznych, nadaje się na takie stanowiska, ale takie osoby są wybierane, być może przez pewne "układy", nie do końca uczciwe głosowanie, żeby tylko tam się dostać.

Także, ja nie mam specjalnego zaufania do polskiego rządu, choć jestem Polakiem i żyję w Polsce od urodzenia.
Myśleć trzeźwo i pozytywnie.
Awatar użytkownika
Protektor

PoprzedniaNastępna