Nasze kosmetyczne odkrycia!

Dobre kosmetyki na każdą cerę

Re: Nasze kosmetyczne odkrycia!

Postautor: Felicia » 11 paź 2017, 8:07

Jesienią stawiam raczej na nawilżanie ciała, bo mimo ze lato bylo marne to skora nieco przesuszona. Swietnie sie sprawuje abisynski olejek w kremie z bielendy, ktory dzieki kremowej formule fajne sie rozprowadza i szybko wchlania, a dzieki wlasciwoscia olejowym doglebnie nawilza i zmiekcza skore.
Felicia

Postautor: rumba » 02 lis 2017, 10:40

Ja bardzo lubię kosmetyki Bielendy, a ostatnio też moje serce zawładnęła seria kosmetyków do twarzy od Biotaniqe, dostępne są chyba tylko w Rossmannie: rossmann.pl/produkty/piel%C4%99gnacja-twarzy,434 i mnie bardzo podpasowały. Używam kremu do twarzy i serum, oraz wody micelarnej do mycia twarzy i zmywania makijażu
rumba

Postautor: Felicia » 03 lis 2017, 8:31

Majac juz stycznosc z abisynskim olejkiem w kremie siegnelam po inny z tej serii i bielenda uraczyla mnie kokosowym :) Jest ciut lepszy od abisynskiego, poniewaz duzo ladniej pachnie, ale nieco mniej nawilza, chociaz wydaje mi sie ze nieco uelastycznia skore :) Zostl mi do przetestowania jeszcze arganowy, ale ogolnie polecam te olejki :)
Felicia

Postautor: ewwa33 » 06 lis 2017, 20:00

Ja ostatnio dla swojej skóry odkryłam kolagen, rewelacyjny kosmetyk. A zamawiam na zdrowiej.net.pl :)
ewwa33

Postautor: benia » 17 lis 2017, 18:30

Epiltouch ale wersja dla mężczyzn, nie miałam sposobu na ręce mojego męża aż szkoda gadać.
W fatalnym stanie... Dopiero po nich ma je w dobrym stanie.
W końcu są miękkie, no i nie musi się ich wstydzić.
Awatar użytkownika
benia

Postautor: cola » 18 lis 2017, 15:21

Epiltouch używa każdy w mojej rodzinie - ja, mój mąż, moja mama i tata. Wszyscy są bardzo zadowoleni z odkrycia tego produktu. Bez problemu kupicie go w Sephorze czy Douglasie. Jest bardzo ładnie pakowany więc może warto zakupić komuś z rodziny jako prezent świąteczny?
cola

Postautor: jurka » 22 lis 2017, 22:37

Moim odkryciem kosmetycznym ostatnio jest seria kosmetyków do twarzy Botanique, do kupienia tutaj: rossmann.pl/produkty/piel%C4%99gnacja-twarzy,434
Mają bardzo fajny peeling węglowy, ale też inne kosmetyki, których używam codziennie (takie jak płyn micelarny) i do tego ceny są mocno rozsądne
jurka

Postautor: olka22 » 20 gru 2017, 7:50

Wiele z drogeryjnych kosmetyków zastąpiłam olejkami eterycznymi bo mają naprawdę wiele zastosowań :) swoją drogą to świetny pomysł na prezent na urodziny czy na święta
olka22

Postautor: Barbara30 » 21 gru 2017, 15:45

wszystkim i wszędzie polecm to i tu napiszę - olejek konopny zmiast kremu. Na noc idealny bo nie jest tłusty więc mogą go używać też osoby, które mają przetłuszczające się cere. Poza tym buzia jest taka gładziutka po nim. Kupiłam jedną buteleczkę 50ml i mam ją już kilka miesięcy. W ogóle polecan naturalne kosmetyki i zastępowanie nimi tradycyjnch. Włosy na przykład myje indyjskim mydełkiem, farbuję henną. Nie dość, że taniej to jeszcze z korzyścią dla cery. A, no i maseczki z glinki też polecam.
Barbara30

Postautor: sun » 06 sty 2018, 18:29

Bronzing Stone od swederm. Już dawno słyszałam, ze jest jak ziemia egipska, a że mieli fajną akcję na fb i można go było kupić za pół ceny to wzięłam ;) No i faktycznie jest świetny, efekt bardzo naturalny, ładnie wygląda na twarzy, a nawet w cenie naturalnej jest o połowę tańszy od ziemi.
sun

PoprzedniaNastępna