Dobrze kryjący podkład poszukiwany

Dobre kosmetyki na każdą cerę

Re: Dobrze kryjący podkład poszukiwany

Postautor: Lozanna92 » 22 maja 2016, 13:53

Ja polecam Revlon zawsze fajnie kryje
Lozanna92

Postautor: Pogodna » 19 cze 2016, 8:02

idealny matujący podkład a do tego super nawilżający. Ma jeszcze kilka zalet jak zapach, rozprowadzanie, konsystencja ale co ja Wam tam będę mówiła - spróbujecie to same stwierdzicie, że mam rację.
Prawa część dłoni już posmarowana podkładem - ewidentnie widać różnicę
Załączniki
IMG_20160619_084341.jpg
IMG_20160619_084341.jpg (45.4 KiB) Przeglądany 2072 razy
Awatar użytkownika
Pogodna

Postautor: evenka » 18 sie 2016, 16:03

ja tego używam http://abckosmetyczne.pl/revlon-colorstay-podklad-do-cery-tlustej-i-mieszanej-150-buff-z-pompka.html dobrze kryje, niewiele trzeba nałożyć na twarz, fajna konsystencja dzięki czemu się lepiej rozprowadza. I akurat w tym sklepie fajną mają na niego promocję
evenka

Postautor: rea » 30 wrz 2016, 6:48

Z kryjących dobrze ja polecam revlon colorstay - jak nazwa wskazuje, zostaje tam, gdzie ma być :D pierwszy kupowałam w drogerii, ale w sklepach stacjonarnych są grogie te revlony, dlatego przerzuciłam się na sklepy online. jak już wiem, który kolor biorę, to co za różnica? ostatnio zamawiałam w abc kosmetyczne pl - tam mają duży wybór, a akurat widzę, że jest spora promocja na te podkłady. Ogólem polecam akurat ten sklep, bo mają też dużo lakierów sally hansen w przystęlnych cenach, a u mnie w mieścinie ciężko je znaleźć ;)
rea

Postautor: trombek » 06 wrz 2017, 7:55

Moja siostra poleciła mi podkład kryjący z Annabelle Minerals. I rzeczywiście ma on bardzo naturalne krycie, ale wystarczające aby przykryć wszelkie niedoskonałości. Nadaje satynowe wykończenie. Zamówiłam go ze strony eshopannabelle przyszedł bardzo szybko.
trombek

Postautor: trombek » 07 kwie 2018, 17:01

Ja od dłuższego czasu szukałam kryjącego, a zarazem naturalnie wyglądającego podkładu. Koleżanka poleciła mi Annabelle Minerals i na początku miałam wielkie trudności z jego aplikacją natomiast teraz nie wyobrażam sobie bez niego mojego codziennego makijażu. Dodatkowo żółte tony.
trombek

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jakich kosmetyków używać