Co stosować na problemy w wypryskami

Dobre kosmetyki na każdą cerę

Co stosować na problemy w wypryskami

Postautor: ważka » 17 wrz 2014, 11:32

po kuracji u dermatologa zostały mi jeszcze bardzo niefajnie wyglądające grudki na skórze, pozostałości po wypryskach. nie wiem jak to zamatować.... bez dobrej bazy niee wychodzę z domu, ale boję się ze któregoś dnia przesadzę i wyjdę z maską zamiast twarzy :) szukam czegoś w miarę naturalnego ale też dobrze kryjącego. pomocy?!
ważka

Re: problemy w wypryskami

Postautor: annie » 17 wrz 2014, 12:39

krem bb blemish. bardzo fajnie maskuje a przy tym jest delikatny więc go nie widać. o maskę nie musisz się obawiac :) kupuję go w sklepie coletia bo jest tańszy niż w innych znanych mi miejscach
annie

Re: problemy w wypryskami

Postautor: izaaa92 » 23 sty 2015, 8:52

kosmetyki Garnier są najlepsze:)
salon kosmetyczny w Lublinie www.idealmed.com.pl
izaaa92

Re: Co stosować na problemy w wypryskami

Postautor: benia » 21 mar 2015, 11:29

Jest masa sposóbów, ale jakoś ani jeden mi nie pomógł...
Sama szukam czegoś co mi pomoże, ale ja mam po prostu raz na jakiś czas...
Awatar użytkownika
benia

Postautor: mercry » 03 wrz 2015, 7:21

Na trądzik dobry jest kwas pirogronowy, azelainowy, warto kosmetyków szukać z tymi składnikami.
mercry

Postautor: dosia » 19 paź 2015, 7:30

Unikaj mydła i zacznij stosować płyn micelarny do oczyszczania twarzy. Bardzo dobry jest płyn z wodą termalną laroche-posay.pl
dosia

Postautor: monyka » 21 paź 2015, 13:35

Hey wszystkim a zwłaszcza chyba płci damskiej :) Dziewczyny mam do was ogromną prośbę i myślę że mi pomożecie. Od kilu miesięcy zmagam się z trądzikiem nigdy wcześniej nie miałam takiego problemu i teraz nie wiem kompletnie co mogłabym z tym zrobić chodzi mi o to jakich kosmetyków powinnam używać jaki krem, tonik itp wybrać?! Nigdy nie zwracałam na to uwagi bo nie było takiej potrzeby. Byłam u dermatologa ale przepisał mi jakąś maść po której mam tak suchą skórę że żadem krem nawilżający nie jest w stanie jej pomóc.. Doradźcie co miałabym używać?!
monyka

Postautor: benia » 28 lis 2015, 19:15

Ja od ostatniego wpisu wiele przetestowałam. Teraz natomiast mam krem qcery i mogę go polecić.
Przede wszystkim jest mniej zaskórników na mojej twarzy
Awatar użytkownika
benia

Postautor: jagnamaj » 18 gru 2015, 20:50

Ja poszukałabym naturalnych suplementów diety. Działają od wewnątrz i naprawdę mogą pomóc. Polecam sklep http://www.naturala.pl/. Jak dla mnie najlepszy sklep z naturalnymi produktami w sieci.
jagnamaj

Postautor: Zielonka » 17 mar 2016, 21:22

Polecam przerzucenie się na kosmetyki naturalne i mycie twarzy żelami bez SLS. Bardzo dobre kremy o naturalnym składzie można kupić za 20-30 zł albo zrobić je samemu, kupując zestaw w sklepie z półproduktami kosmetycznymi. Na blizny dobre są oleje, takie jak tamanu albo olej z kocanki. Żeby nie obciążać skóry ciężkim podkładem można przygotować samodzielnie podkład mineralny albo kupić gotowy, ale samodzielnie zrobiony (wystarczy kupić gotową bazę do podkładu i bazę kolorystyczną i wymieszać w odpowiednich proporcjach) jest znacznie tańszy i można zrobić sobie idealny kolor, a jeśli nie wyjdzie od razu, to poprawiać go do skutku. Pięć-sześć miesięcy z takim podkładem to ok. 20-30 zł, czyli znacznie taniej niż za większość podkładów z drogerii, a przy tym macie pewność, że nie kładziecie byle czego na twarz.
Zielonka

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jakich kosmetyków używać