Co stosować na problemy w wypryskami

Dobre kosmetyki na każdą cerę

Re: Co stosować na problemy w wypryskami

Postautor: kajutek » 03 lut 2017, 15:32

To chyba najlepiej poradzić się dermatologa :p
kajutek

Postautor: FalloutGirl » 02 maja 2017, 18:59

Przy cerze z wypryskami nie powinno się stosować silnie odtłuszczających żeli do mycia twarzy, bo docelowo będziemy skóra może będzie pozbawiona wyprysków, ale będzie wysuszona na wiór. Do oczyszczania cery trądzikowej dobre są olejki do demakijażu, szczególnie te dedykowane dla cery wrażliwej, jak np.olejek Rose Care od Bielendy, który zawiera w składzie wyciąg z róży i pod wpływem wody lekka olejowa konsystencja zamienia się w pianę, która bardzo dobrze oczyszcza i myje cerę.
FalloutGirl

Postautor: benia » 16 lut 2018, 18:51

Dobre oczyszczenie to podstawa. No i odpowiednie kremy, maseczki, peelingi. No i oczywiście coś punktowo
Awatar użytkownika
benia

Postautor: Oreiro » 09 mar 2018, 12:12

Przede wszystkim zacząć od zdrowej diety, nie jeść słodyczy i przetworzonych produktów. Najlepiej nie używać też kosmetyków z parabenami, tylko podkłady i pudry mineralne, które nie zapychają porów i są oddychające. Nie stosować też zbyt wielu kosmetyków, nawet tych do cery trądzikowej, bo one też mogą wywoływać trądzik
Teoria ma nadzieję; praktyka nie ma nawet złudzeń.
Awatar użytkownika
Oreiro

Postautor: benia » 11 mar 2018, 21:30

Ale też ważne jest by wiedzieć co powoduje ten trądzik...
Awatar użytkownika
benia

Postautor: Milka » 18 kwie 2018, 1:00

Na trądzik polecam kosmetyki z serii skinicer od wp-cosmetics.pl. Produkty zawierają ekstrakty z mikroalg, które bardzo dobrze radzą sobie z problemami cery. Dużym plusem jest to, że kosmetyki pomagają nie tylko na trądzik, ale można je stosować nawet przy AZS. Z podkładów starałabym się wybrać również coś bardziej naturalnego, chociaż też zależy jak cera reaguje. U mnie dobrze sprawdzają się podkłady z yves rocher.
Warto też znaleźć dobrego dermatologa. Czasem niestety konieczne jest przyjmowanie leków (mój brat brał silne leki na trądzik, jego cera była w bardzo złym stanie). Ale przy takich lekach kontrole u lekarza są znacznie częstsze i tak samo badania krwi, żeby sprawdzić, czy organizm dobrze funkcjonuje. Można jeszcze pić herbatkę z bratka.
Awatar użytkownika
Milka

Postautor: ravioli09 » 20 kwie 2018, 11:41

A ja miałam ostatnio problem z wypadającymi włosami. Ahh... ale poradzilam sobie dzięki plastrom - dermastic.eu bardzo fajny produkt, który pomógł mi w tym problemie.
ravioli09

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jakich kosmetyków używać