W mojej kosmetyczce

Dobre kosmetyki na każdą cerę

W mojej kosmetyczce

Postautor: benia » 14 lis 2014, 19:56

Czyli co mamy w swoich kosmetyczkach, oraz jakich kosmetyków używamy codziennie :)

Zacznę od siebie:
Pomijając kosmetyki do higieny osobistej ;)
Na pewno będzie to dezodorant i perfumy

Do makijażu tusz do rzęs i czarna kredka albo khol

Od czasu do czasu krem do twarzy i pod oczy (chyba pora już używać codziennie)
kredka do oczu albo cień
Zimą: krem bb oraz puder
Awatar użytkownika
benia

Re: W mojej kosmetyczce

Postautor: just12345 » 23 sty 2015, 8:51

Standardowo w mojej kosmetyczce musi być krem do twarzy, zwykły nawilżający, ale zawsze go nakładam przed fluidem. Jakiś fluid, nie mam jednej marki, zmieniam go co jakiś czas i firmę także;p cienie,pomadka, błyszczyk i tusz do rzęs :) kupuję swoje kosmetyki na stronie allinside.pl, gdyż są dobre, a tanie :D
just12345

Postautor: biedron » 23 sty 2015, 12:09

1. baza pod podkład-INGLOT taki przezroczysty zel, wyrównuje, utrwala i nawilża
2 podklad MANHATAN
3 puder sypki MANHATAN warto aby te dwie rzeczy były tej samej firmy, jak jest coś na twarzy to jakiś korektor
3 róż do polików l' oreal, avon też jest fajny
3 cienie do powiek AVON
4 tusz do rzęs RIMMEL OBECNIE ale nie mam ulubionego
5 konturówka PIERRE RENNE
6 pomadka MAX FAKTOR
biedron

Postautor: benia » 18 mar 2015, 20:05

Ostatnio dostałam próbkę kremu Idealia i powiem Wam, że teraz używam go codziennie ;) Przede wszystkim dlatego że rewelacyjnie radzi sobie z moją suchą skórą ;)
Awatar użytkownika
benia

Postautor: zosiasamosia » 11 mar 2016, 22:48

Przy sobie zawsze nosze puder z loreala do lekkiego zmatowienia, roz z bourjoisa i szminke z inglota :) a abstrahując od zawartosci kosmetyczki, nie wyobrazam sobie dnia bez pokremowania skory ciala kremem z bielendy- nawilzajacym z serii sexi mama :)
zosiasamosia

Postautor: Renata321 » 10 kwie 2016, 20:36

Ja teraz używam szminki Bourjois takiej matowej, podkładu też tej firmy Healthy mix i pudru Max factor. Z kosmetyków pielęgnacyjnych bardzo lubię balsam Neutrogeny i aktywne serum ujędrniające z bielendy Slim cellu corrector. Pomaga mi na cellulit. No i obowiązkowo jakieś peelingi gruboziarniste i coś lżejszego do twarzy :)
Renata321

Postautor: Klaudynka65 » 21 cze 2016, 8:58

Ja w swojej kosmetyczne posiadam praktycznie tylko produkty tej marki https://musecosmetics.eu/ Są to produkty przeze mnie przetestowane, sprawdzone i idealnie pasujące dla mojej osoby. A co dla mnie najistotniejsze są to produkty, sprawdzone i bezpieczne oraz bardzooo skueczne. Polecam je każdemu
Klaudynka65

Postautor: mirynda » 30 sie 2016, 11:41

Codziennie rano krem nawilżający, potem makijaż: podkład, cienie, tusz, coś na brwi, pomadka. Wieczorem myję twarz płynem i zmywam makijaż mleczkiem. Do ciała stosuję balsamy i peelingi. Oprócz tego perfumy, dezodorant, lakier do paznokci. No i mydło, pasta do zębów - wiadomo.
Dob­roć to kwes­tia wy­boru. Kiedy człowiek nie może wy­bierać, to nie jest już ludzkie. - Anthony Burgess
Awatar użytkownika
mirynda

Postautor: cissy » 01 gru 2016, 11:32

Ja w sumie nigdy nie używałam jakoś zbyt wielu kosmetyków, teraz własciwie nie używam w ogóle, bo jestem w ciąży i promienieję i bez tego :DD A tak poważnie, to czasem podkreślam oko jakimś tuszem do rzęs i krem BB dla wyrównania kolorytu. Teraz więcej inwestuję w kosmetyki do ciała niż do twarzy. Głównie z serii mama's dla kobiet w ciąży. Chcę mieć pewność, ze nic nie zaszkodzi mojemu dzidziusiowi ;)
cissy

Postautor: dama_ » 05 gru 2016, 5:16

W mojej kosmetyczce nigdy nie zabraknie naturanych kosmetyków z https://www.sekretpiekna.pl/ m.in olejku arganoweg z certfikatem. Uwielbiam go użwyac można pielegnowac nim cere, ozna pielegwoac nim włosy i mozna pielegmnowac nim ciało.
dama_

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jakich kosmetyków używać