Prośba o pomoc-kosmetyki naturalne

Dobre kosmetyki na każdą cerę

Prośba o pomoc-kosmetyki naturalne

Postautor: AgnieszkaD » 11 kwie 2015, 6:12

Prowadzę sklep internetowy z kosmetykami naturalnymi.

Miałabym gorącą prośbę o pomoc w ulepszeniu sklepu.

To dla mnie bardzo ważne, ponieważ zależy mi na tym aby to było wyjątkowe miejsce.

Jeśli stosujesz kosmetyki naturalne wypełnij proszę ankietę, która znajduje się w linku poniżej.

https://docs.google.com/forms/d/1Ai5Ba0SIdcybq1Tv0BCL-wO-lrromL1tEd1txZwSqs4/viewform

Dziękuję wszystkim za pomoc.

Beata
AgnieszkaD

Re: Prośba o pomoc-kosmetyki naturalne

Postautor: zando » 15 cze 2015, 7:56

Przy kosmetykach naturalnych duże znaczenie ma skład, który wcale nie zawsze jest idealny, tak więc radzę dokładnie to sprawdzać. Z marek godnych polecenia to na pewno Hildegard Braukmann. Jedna ze stabilniejszych. Tutaj po prostu nie ma mowy o negatywnym wpływie na skórę, ale też trzeba temat przetestować na sobie,
zando

Postautor: TrustedCosmetics » 07 lip 2015, 20:52

Ja polecam naszą polską markę be organic.
Zapraszam do lektury i współpracy z Redakcją kosmetyczno-biznesową http://www.trustedcosmetics.pl/
TrustedCosmetics

Postautor: benia » 12 lip 2015, 16:01

TrustedCosmetics pisze:
> Ja polecam naszą polską markę be organic.
No właśnie coraz więcej o nich słyszę. Chyba się skuszę na nie
Awatar użytkownika
benia

Postautor: Filipek007 » 19 paź 2015, 7:32

Można tez pomyśleć o naturalnej paście do zębów - ostatnio zacząłem używać pasty Blanx (wybielającej) i pierwszy raz widzę rezultat.
Awatar użytkownika
Filipek007

Postautor: monikabert90 » 04 lut 2017, 9:12

Kosnetyki naturalne są wspaniałe ;). Ostatnio dowiedziałam się o bardzo skutecznym kremie Varive, który pomaga uporać się z pękającymi naczynkami, a co najważniejsze - jego skład jest w 100% naturalny, oparty na wyciągu z propolisu, żywicy cedrowej, wyciągu z motylicy, jadzie pszczelim, wosku pszczelim i oliwie z oliwek
monikabert90

Postautor: Ariadna » 10 lut 2017, 21:42

Od siebie dorzucę farbę do włosów Naturtint, moje ostatnie odkrycie, które szczerze mogę polecić :) Zdecydowanie nie niszczy włosów, jak tradycyjne farby drogeryjne, a pięknie kryje. Niestety, ale zaczęły mi się już pojawiać siwe przebłyski, a nie chciałam ich regularnie niszczyć, więc dla mnie to rozwiązanie idealne :)
Awatar użytkownika
Ariadna

Postautor: Karolina.Dro » 15 lut 2017, 1:35

a macie nawilżający żel pod prysznic z aloesem i cytrusami? Ostatnio kupowałam taki na ekobieca i był świetny,
Karolina.Dro

Postautor: nelka2 » 01 kwie 2017, 18:02

Dla mnie najlepsze są kosmetyki Arbonne. Są wegańskie, bez GMO i naprawdę działają. Tutaj rekowska.com można sobie o nich poczytać i je zakupić. Poza tym uważam, że warto zostać konsultantką tej marki, bo można w ten sposób wiele zyskać.
nelka2

Postautor: sziki87 » 24 maja 2017, 8:18

Jak boicie się wtopy to polecam olejki naturalne. Żadnej chemii, konserwantów, zapachów. Mi wystarczy kilka razy w tyg na noc parę kropel olejku kokosowego i nie mam potrzeby smarowania się kremami rano i na co dzień. kto ma cerę tłustą może zostawić olejek na 15 minut i zmyć to co się nie wchłonie. tak moja siostra robi, aby nie mieć wyprysków.

Ostatnio przesunięty w górę 24 maja 2017, 8:18 przez: Anonymous.
sziki87

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jakich kosmetyków używać