Kosmetyki naturalne

Dobre kosmetyki na każdą cerę

Kosmetyki naturalne

Postautor: olczatka » 12 lut 2013, 10:32

Wiele sie mówi ostatnio o naturalnych kosmetykach, są nawet firmy je produkujące i sprzedające. Jeśli chodzi na przykład o włosy, słabe i wypadające, polecam Olejek stymulujący wzrost włosów khadi. Ponieważ nie pomagały mi już tabletki skrzypowita, postanowiłam spróbować tego olejku. Włosy się wzmocniły, są lśniące i ładne:)

S6301569.JPG
KHADI
S6301569.JPG (50.11 KiB) Przeglądany 10200 razy
olczatka

Kosmetyki naturalne

Postautor: kristal » 22 lut 2013, 16:59

Ja proponuje jeszcze masaż włosów, są takie druciki, często można je kupić z tabletkami Skrzypowita, sprzęt rewelacja. Włosy powinno się masowa dziennie pięć minut. Totalny odlot ;)
urzadzenie-do-masazu-glowy_0_b.jpg
masaż głowy
urzadzenie-do-masazu-glowy_0_b.jpg (12.32 KiB) Przeglądany 10194 razy
kristal

Re: Kosmetyki naturalne

Postautor: Maszka » 30 mar 2013, 9:23

Z naturalnych kosmetyków polecam kosmetyki firmy Vedara, bez składników szkodliwych, m. in. parabenów, ręcznie robione!
Bardzo fajnie działają na suchą skórę, zwłaszcza po zimie...
Maszka

Postautor: IL0na » 24 cze 2013, 10:17

ja stawiam na naturalne kosmetyki, moją ulubioną marką jest http://pl.loccitane.com/kosmetyki-ekolo ... 74872.htm- mają świetne produkty tworzone na bazie naturalny składników takich jak: bardzo popularne masło shea, migdał, organiczna angelica, werbena, róża itd
IL0na

Postautor: pegoonia » 17 lip 2013, 13:11

ja używam kosmetyków oriflame tworzonych na bazie naturalnych składników, bardzo lubię różne serię, a dodatkowo kupuję je taniej będąc konsultantką, już na samym starcie jest 23% zniżki na wszystko, jeżeli któraś z Was jest zainteresowana to na stronie klub-konsultantek.pl znajdują wszystkie informację o orflame i możliwości zapisu
pegoonia

Postautor: rudagrażyna » 13 lis 2013, 19:40

Podobno najlepsze kosmetyki są takie, które można zjeść.
rudagrażyna

Postautor: Mish » 18 lis 2013, 12:47

Fajny temat dziewczyny :) To może i ja dodam recenzję swojego ulubionego naturalnego kosmetyku.

Jest to Phenome Active Sebum Control Gel - aksamitny krem-żel do codziennej pielęgnacji skóry tłustej i mieszanej. Opracowany został na bazie ekologicznych wód roślinnych oraz organicznych olejów i ekstraktów. Intensywnie nawilża skórę, zapewniając jednocześnie efekt matowej i świeżej cery. Reguluje nadmierną aktywność gruczołów łojowych, działa antyseptycznie i ściągająco, a do tego błyskawicznie się wchłania, nie obciążając skóry tłustym filmem. Krem ma delikatnie ziołowy zapach, z nutą czegoś co kojarzy mi się z trawą cytrynową. Na początku nie mogłam się do niego przyzwyczaić, ale dość szybko się z nim oswoiłam i teraz w ogóle mi nie przeszkadza.

Opakowanie: 50 ml, w 80% z makulatury i w 20% z celulozy ekologicznej, słoiczek z przetworzenia, które nadaje się do recyclingu. Stawiam mu także 5 z dużym plusem za obszerną ""without list"" - żadnych zbędnych syntetyków, silikonów ani parabenów, nie był także testowany na zwierzętach. Bardzo eko.

Warto wiedzieć, że w salonach Phenome można skorzystać z bezpłatnej konsultacji i wybrać sobie próbki kosmetyków odpowiednich dla naszej skóry. Można je wypróbować na miejscu, w specjalnym kosmetycznym kąciku lub na spokojnie, w domu. Próbki są bezpłatne i bardzo wydajne.

Polecam :)
Mish

Postautor: Milena » 22 sty 2014, 13:59

Kosmetyki naturalne to zdecydowanie wspaniała propozycja dla nowoczesnych ludzi, chcących żyć zgodnie z natura. Są o wiele bardziej bezpieczne i ni uczulają. Warto również zwrócić uwagę na różnice pomiędzy kosmetykami naturalnymi a organicznymi. Warto o tym więcej poczytać więcej. Kosmetyki naturalne powinny stosować szczególnie osoby podatne na uczulenia i kobiety w ciąży. Można je również używać do pielęgnacji dzieci. Stale odkrywam nowe wspaniałe składniki, które dają niesamowicie fajne efekty. Polecam wszystkim spróbować.
Milena

Postautor: Paluszka » 21 lut 2014, 6:56

kiedy myślę o kosmetykach naturalnych to raczej przychodzą mi na myśl proste specyfiki sporządzone w domu. Ja np. smaruję ciało olejem orzechowym. Na włosy na 30 minut przed myciem również nakładam olej orzechowy. Maseczki jeśli mam czas robię naturalne np. z awokado.
Paluszka

Postautor: golk » 14 lis 2014, 10:56

Naturalne to sa wtedy jak sama sobie zrobie maseczkę z drożdży czy wywar z pokrzywy a tak jak by były naturalne to by składu nie pisali po angielsku!!
golk

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jakich kosmetyków używać