Kosmetyki naturalne

Dobre kosmetyki na każdą cerę

Re: Kosmetyki naturalne

Postautor: Iga19 » 05 paź 2016, 6:13

Najlepsze jak dla mnie kosmetyki naturalne to oleje przeróżne: arganowy, kokosowy, lniany, z czarnuszki, dzikiej róży. Więcej opisuje na swojej stronie http://olejowaniewlosow.com.pl/
Iga19

Postautor: Tamarka11 » 25 paź 2016, 2:17

Ja uzywam tylko eko kosmetyków bo mam bardzo wrażliwą skórę. Uwielbiam na przykład tonik do twarzy z ekstraktami hibiskusa i aloesu, żel do mycia ciała z naturalnego olejku eterycznego z werbeny egzotycznej. Większość takich produktów zamawiam na http://e-sklepmedyczny.com.pl/pl/. Mimo że są to rzadko spotykane i naturalne kosmetyki to mają tam naprawdę dobre ceny
Tamarka11

Postautor: Renata321 » 26 paź 2016, 12:43

Ja teraz mam fajny olejek w kremie do ciała, abisyński z bielendy. Dobrze nawilża, skóra jest po nim gładka i bardziej jędrna. Nic mnie nie uczula, a mam bardzo wrażliwą skórę
Renata321

Postautor: Godiva » 27 paź 2016, 13:29

Ja ostatnio mam małą obsesję na punkcie kosmetyków azjatyckich. Skład większości z nich opiera sie własnie na naturalnych składnikach. Śluz ślimaka, jad żmiji... Same ciekawostki, ale ja akurat lubię takie rzeczy testować :) na ekobiecej ostatnio kupiłam taki krem marki Orientana, właśnie ze śluzem ślimaka, który ponoć jest dobry na zmarszki, a te niestety mnie już dopadły, na razie jestem bardzo zadowolna , zobaczymy jak będzie dalej :)
Godiva

Postautor: Kluska » 24 lis 2016, 10:31

Przyjęło się, że kosmetyki naturalne są bardzo drogie, a to nieprawda. Ja od długiego czasu kupuje m.in. balsam wiesiołkowy Gal za 13-15zł, w zależności od apteki. Poza tym polecam olej kokosowy - ma on całą masę zastosowań, jest także niedrogi i ogólnodostępny.
Kluska

Postautor: julietta » 24 lis 2016, 12:01

Naturalne kosmetyki wcale nie są drogie, ale trzeba wiedzieć, czego gdzie szukać i co służy naszej skórze. Stosuję dość minimalistyczną pielęgnację, w łazience mam tylko kilka produktów. A jeśli najdzie mnie ochota na coś wyjątkowego, to robię to sama albo kupuję gotowy zestaw do samodzielnego wykonywania kosmetyków. Wiem, czego używam i nie płacę za to kroci.
https://www.pachnacawanna.pl/pl/c/SWIECE-ZAPACHOWE/162
julietta

Postautor: Kugelka » 29 lis 2016, 13:51

[quote="Kluska"]Przyjęło się, że kosmetyki naturalne są bardzo drogie, a to nieprawda. Ja od długiego czasu kupuje m.in. balsam wiesiołkowy Gal za 13-15zł, w zależności od apteki. Poza tym polecam olej kokosowy - ma on całą masę zastosowań, jest także niedrogi i ogólnodostępny.[/quote]

Z Gala mam kule do kąpieli z wiesiołkiem. Od lat jest to mój hit, gdyż po takiej kąpieli nie ma potrzeby używania balsamu - skóra jest niesamowicie nawilżona. Od niedawna robię swój szampon i odżywkę. Teraz opracowuje skład płynu do higieny intymnej :D
Kugelka

Postautor: forselka8 » 09 gru 2016, 14:57

Wiele się mówi o naturalnych kosmetykach, bo sa po prostu bardzo dobre :) Ja używam tych z vianka i z sylveco najczęsciej.A tutaj macie je i w dobrych cenach i też w bogatej bardzo ofercie: https://biorganic24.pl/
forselka8

Postautor: gloriaa8 » 16 gru 2016, 12:56

Dzięki forselka za podesłanie stronki biorganic24. Mają naprawdę bardzo duzy wybór produktów no i ceny lepsze niż w stacjonarnych sklepach :)
gloriaa8

Postautor: bebe_szek6 » 19 gru 2016, 15:47

Maseczki naturalne są świetne! Polecam też kremy ze śluzu ślimaka. Wbrew pozorom są bardzo dobre dla cery tłustej
bebe_szek6

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jakich kosmetyków używać