Co sądzicie o ekologicznych kosmetykach do włosów BIOBOTANIC

Dobre kosmetyki na każdą cerę

Co sądzicie o ekologicznych kosmetykach do włosów BIOBOTANIC

Postautor: Marta Kozłowska » 16 paź 2017, 19:26

Co sądzicie o ekologicznych kosmetykach do włosów BIOBOTANIC? Na stronie importera tej Włoskiej marki można przeczytać same wspaniałości, o naturalnej metodzie produkcji, ekologicznych składnikach oraz certyfikatach BIO. Mam problem z włosami, po wieloletniej koloryzacji moje włosy po prostu proszą się o radykalne zmiany. Marzę o zdrowych, gęstych włosach.
Czy ktoś używał tych kosmetyków i czy faktycznie działają cuda? Cena za szampon czy odżywkę mega wysoka, chciałabym wiedzieć czy warto wydać te pieniądze?
Marta Kozłowska

Re: Co sądzicie o ekologicznych kosmetykach do włosów BIOBOT

Postautor: Magda » 19 paź 2017, 12:00

Cześć! Ja używam już 3 miesiące kosmetyków BIOBOTANIC z linii bioCARE - co mogę powiedzieć ......cudowne, lekkie, naturalny zapach, włosy są zupełnie inne w dotyku, bez problemu się rozczesują, mniej się przetłuszczają - po prostu rewelacja! używam szamponu, maski oraz eliksiru e proteinami pszenicy, polecam bo są warte swojej ceny naprawdę.
Magda

Postautor: andrut1 » 17 lis 2017, 20:37

Wprawdzie nie farbuję włosów, ale też mam z nimi problemy. Są, a raczej były słabe i cienkie. Robiły mi się już zakola, a jestem stanowczo za młody by łysieć. Piszę były, ponieważ odkąd myję głowę szamponem lnianym z serii Barwa Naturalna (sklep.barwa.com.pl) coś zaczęło dobrego z nimi się dziać. Siemię lniane jak słyszałem ma składniki, które wzmacniają włosy, paznokcie i nie tylko. Stosuję ten szampon i jak do tej pory nie mam zastrzeżeń, a wprost przeciwnie zaczynam wierzyć w jego lecznicze moce, widzę po prostu zmiany. Jednak nie ma jak kosmetyki z płodów natury.
andrut1

Postautor: AlinaD » 04 lip 2018, 11:28

Moi mili , dostałam od koleżanki szampon perłowy (chyba) bo jej nie podszedł.Mnie po nim też swędziała głowa Także nie wiem skąd te opinie.Może i jest bio?? , ale są inne marki tańsze 8 razy i dużo lepsze.To już nie te czasy ze włoskie kosmetyki były dobre. Teraz to najlepsze i przystępne cenowo są kosmetyki z firm: Dr. Konopka’s, Natura Siberica, Oma Gertude, Organic Shop a producenci z włoch jada na opini.
Poza tym doszły mnie sluchy , że ta marka bioBOTANIC , to zwykłe kosmetyki pakowane w opakowanie z napisem made in italy.Nie ile w tym prawdy ale cos jest z tym patrzac jak dzialaja.
AlinaD

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jakich kosmetyków używać