Wypadjące włosy patenty

Dobre kosmetyki na każdą cerę

Wypadjące włosy patenty

Postautor: pipi » 20 kwie 2018, 11:11

Kochane moje jak dbacie najczęściej o swoje włosy? Co używacie by nie wypadały? Mnie niestety dotknął ten problem, dlategoteż zastanawiam się czy nie kupić sobie plastrów z dermastic.eu, ktoś może ich używał?
pipi

Re: Wypadjące włosy patenty

Postautor: benia » 22 kwie 2018, 15:12

Wcierki, picie skrzypu na zmianę z pokrzywą.
Spinam włosy na noc.
Zmiana szczotki
Awatar użytkownika
benia

Postautor: figa » 29 kwie 2018, 16:33

Podcinanie końcówek. U mnie to naprawdę działa.
figa

Postautor: Milka » 30 kwie 2018, 5:45

Ja biorę suplementy i stosuję odpowiednią pielęgnację: dobry szampon, maska do włosów, płukanki naturalne, olejki, dobra szczotka. Nie suszę włosów suszarką, a jak muszę to tylko chłodnym nawiewem gdy włosy są już prawie suche.
Awatar użytkownika
Milka

Postautor: honori » 18 lip 2018, 17:10

Hej moim patentem na wypadające włosy stała się maseczka drożdżowa bani agafii i tabletki z krzeem 'megakrzem' :)
krótka piłka
honori

Postautor: banieczka » 19 lip 2018, 12:09

Ogólnie mówiąc może masz jakieś braki w związku z dietą w organizmie? Może trzeba dobrać odpowiednią dla Ciebie! Ja mam na przykład bardzo fajnie dobraną dietę, ponieważ jestem aktywna no i ostatnio znalazłam u siebie fajny catering, - zdrowysmak.pl/program_dla_aktywnych,16.html ona jest super dostosowana. Posparwdzaj moze w Twoim mieście też jest coś podobnego!
banieczka

Postautor: miriam1 » 19 lip 2018, 13:25

Ja polecam zrobić badania. Też mi wypadały włosy i okazało się, że mam powazny problem z cebulkami włosów. Jak ktoś z Warszawy i okolic, to polecam Miraflores - panią Elwirę Maj - bardzo dobra i wykwalifikowana specjalistka :)
miriam1

Postautor: Asienka3 » 19 lip 2018, 14:26

Ja odkąd zmieniłam swoje odżywianie, to też zauważyłam, że mam nie tylko zdrowsze i mocniejsze włosy, ale poprawił mi sie także wygląd cery. jadam teraz z cateringiem dietetycznym tummy heaven z poznania. Dania są świetnie zbilansowane, jadam dużo warzyw.
Asienka3