Strona 1 z 2

Wypadjące włosy patenty

Post: 20 kwie 2018, 11:11
autor: pipi
Kochane moje jak dbacie najczęściej o swoje włosy? Co używacie by nie wypadały? Mnie niestety dotknął ten problem, dlategoteż zastanawiam się czy nie kupić sobie plastrów z dermastic.eu, ktoś może ich używał?

Re: Wypadjące włosy patenty

Post: 22 kwie 2018, 15:12
autor: benia
Wcierki, picie skrzypu na zmianę z pokrzywą.
Spinam włosy na noc.
Zmiana szczotki

Re: Wypadjące włosy patenty

Post: 29 kwie 2018, 16:33
autor: figa
Podcinanie końcówek. U mnie to naprawdę działa.

Re: Wypadjące włosy patenty

Post: 30 kwie 2018, 5:45
autor: Milka
Ja biorę suplementy i stosuję odpowiednią pielęgnację: dobry szampon, maska do włosów, płukanki naturalne, olejki, dobra szczotka. Nie suszę włosów suszarką, a jak muszę to tylko chłodnym nawiewem gdy włosy są już prawie suche.

Re: Wypadjące włosy patenty

Post: 18 lip 2018, 17:10
autor: honori
Hej moim patentem na wypadające włosy stała się maseczka drożdżowa bani agafii i tabletki z krzeem 'megakrzem' :)

Re: Wypadjące włosy patenty

Post: 19 lip 2018, 12:09
autor: banieczka
Ogólnie mówiąc może masz jakieś braki w związku z dietą w organizmie? Może trzeba dobrać odpowiednią dla Ciebie! Ja mam na przykład bardzo fajnie dobraną dietę, ponieważ jestem aktywna no i ostatnio znalazłam u siebie fajny catering, - zdrowysmak.pl/program_dla_aktywnych,16.html ona jest super dostosowana. Posparwdzaj moze w Twoim mieście też jest coś podobnego!

Re: Wypadjące włosy patenty

Post: 19 lip 2018, 13:25
autor: miriam1
Ja polecam zrobić badania. Też mi wypadały włosy i okazało się, że mam powazny problem z cebulkami włosów. Jak ktoś z Warszawy i okolic, to polecam Miraflores - panią Elwirę Maj - bardzo dobra i wykwalifikowana specjalistka :)

Re: Wypadjące włosy patenty

Post: 19 lip 2018, 14:26
autor: Asienka3
Ja odkąd zmieniłam swoje odżywianie, to też zauważyłam, że mam nie tylko zdrowsze i mocniejsze włosy, ale poprawił mi sie także wygląd cery. jadam teraz z cateringiem dietetycznym tummy heaven z poznania. Dania są świetnie zbilansowane, jadam dużo warzyw.

Re: Wypadjące włosy patenty

Post: 24 lip 2018, 7:27
autor: gongizs
[quote="miriam1"]Ja polecam zrobić badania. Też mi wypadały włosy i okazało się, że mam powazny problem z cebulkami włosów. Jak ktoś z Warszawy i okolic, to polecam Miraflores - panią Elwirę Maj - bardzo dobra i wykwalifikowana specjalistka :)[/quote]

Tak, pani Elwira uratowała moje włosy :) bardzo mi leciały, ale pani Elwira zajęła się mna profesjonalnie i teraz znów mam ładne, gęste włosy :) przy okazji jak ktoś będzie w Miraflores to polecam przetestować przedłużanie włosów metodą nano z Haidreams, efekt nieziemski, przedłużałam na ślub i wyglądało to mega naturalnie :)

Re: Wypadjące włosy patenty

Post: 28 wrz 2018, 6:17
autor: hanni2
moje tez uratowała! Miałam tragedię... Okazało się, że zapalenie cebulek włosowych... Zrobiła mi wszystkie niezbędne badania skóry głowy więc już jest okej na szczęście :)