Co pomoże na wypadające włosy

Dobre kosmetyki na każdą cerę

Re: Co pomoże na wypadające włosy

Postautor: hanah » 02 sty 2017, 16:52

ja juz troszke potestowalam kosmetykow i najlepsze rezultaty zauwazylam, po olejkach na wypadanie wlosow, ktore kupilam online w sekrecie piekna (https://www.sekretpiekna.sklep.pl/pl/p/Olejek-przeciw-WYPADANIU-WLOSOW-6-olejow-50-ml/404) Najpierw kupilam maly flakonik, a jak mi sie skonczyl to duzy. Niby juz wlosy tak sie nie sypia, ale profilaktycznie jeszcze go uzywam. Mam teraz miekkie wlosy, nie placza sie i blyszcza, wypadaja sporadycznie i nie lamia sie prawie w cale. Warto sprobowac, bo to naturalne olejki, a nie jakies chemiczne swinstwo.
hanah

Postautor: Bercia » 19 sty 2017, 13:16

Jeżeli komuś pomagają drogeryjne kosmetyki, to oznacza, że NIE MA PROBLEMU z wypadaniem włosów. Problem jest, kiedy leki nie działają! Trzeba zrobić badania i najpierw wykluczyć wszelakie choróbska. Mnie osobiście pomogły ampułki Vichy Aminexil - drogie są, ale hamują wypadanie włosów. Kapsułki z wiesiołkiem GAL wzmacniają cebulki włosów i hamują ich wypadanie, a dodatkowo stymulują mieszki włosowe do pracy. Oczywiście nic nie pomoże od razu, tylko trzeba czekać.
Bercia

Postautor: kajutek » 19 sty 2017, 13:35

Są jakieś środki na wypadanie :P
kajutek

Postautor: benia » 12 lut 2017, 20:16

U mnie zdecydowanie super się sprawdziła wcierka Jantar. Teraz za to testuję babuszkę Agafię.
Awatar użytkownika
benia

Postautor: Aisling » 30 maja 2017, 21:02

To zależy jakie są przyczyny wypadania, więc na pewno powinno skonsultować się ze specjalistą. Fajne krótkie teksty na ten temat można znaleźć na fanpage'u "Zbyt piękni by łysieć".
Awatar użytkownika
Aisling

Postautor: benia » 20 cze 2017, 20:32

Ogólnie warto się przebadać, sprawdzić jakie się ma wyniki, szczególnie gdy taki stan się długo utrzymuje i nic nie pomaga
Awatar użytkownika
benia

Postautor: MalgosiaKielce » 17 lip 2017, 13:48

Zacznij od wizyty u trychologa i zrobienia badania trychologicznego. Mnie trycholog polecił serum oczyszczające do skóry głowy BIONIGREE i jeszcze zakup naturalnego szamponu (żeby nie miał SLS lub SLES) + zastosować dietę. Świetnie się sprawdziło bo włosy przestały mi wypadać garściami po ok 3 tygodniach. Nawet pojawiły się baby hair!
MalgosiaKielce

Postautor: FalloutGirl » 17 lip 2017, 17:43

Jeżeli to łysienie androgenowe to niestety mało co pomoże:(
FalloutGirl

Postautor: kluseczka » 11 wrz 2017, 13:02

Ja tez miałam duże problemy z wypadającymi włosami, dosłownie wychodziły mi garściami! Okropne to było! aż zaczęlam stosować specjalne serum przeciwko wypadaniu włosów - dermastic.eu/dermastic/serum-przeciw-wypadaniu-wlosow.html , ono znacznie poprawiło kondycję moich włosów i zatrzymało powoli wypadanie włosów!
kluseczka

Postautor: elizza7 » 11 wrz 2017, 13:50

Może brakuje Ci jakichś składników odżywczych? Ja zamawiam sobie suplementy ze stronki zdrowiej.net.pl i powiem wam, że dają efekty :)
elizza7

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jakich kosmetyków używać