Co pomoże na wypadające włosy

Dobre kosmetyki na każdą cerę

Re: Co pomoże na wypadające włosy

Postautor: benia » 16 lut 2018, 18:47

Pokrzywy jednak nie można pić za długo. 3 tygodnie i musi być przerwa, ponieważ jest moczopędna a co za tym idzie wypłukuje się z organizmu mikroelementy itp
Awatar użytkownika
benia

Postautor: kajla3 » 28 lut 2018, 14:07

Ja sobie przedłużałam włosy i później zaczęły mi okropnie wypadać. Dopiero plastry od dermastic mi pomogły, bo wcześniej to nic a nic. Żadne domowe sposoby, ani leki
kajla3

Postautor: Agati » 20 mar 2018, 20:54

mi bardzo pomogły plastry dermastic :) Zaczęłam je stosować, bo już myślałam, że oszaleję przez te włosy.. moja mama jeszcze używa szamponu i serum też z dermastic :)
Agati

Postautor: ass » 21 mar 2018, 8:05

Ja wiem, że wypadające włosy to czasami problem na tle stresowym, dlatego warto czasami, warto się zrelaksować, odprężyć, albo kupić sobie coś ładnego , np. ubrania, - hexe.com.pl/lookbook/22 mi się np. bardzo te podobają.
ass

Postautor: fit_Edyta » 30 mar 2018, 11:00

Warto zacząć najpierw od diety. To co jemy na duży wpływ na kondycję naszych włosów. Poza tym warto zadbać o odpowiednią pielęgnację. Polecam różnego rodzaju oleje, maski oraz płukanki. Jest to dość czasochłonna metoda jednak skuteczna i bezpieczna.
fit_Edyta

Postautor: klaryska » 24 maja 2018, 13:40

Jak bardzo wypadają to najlepiej iść do trychologa. Nie pomoże zaleczanie objawów jak przyczyna pozostanie... U mnie zaczęło się niewinnie, olałam temat, a potem włosy zaczęły lecieć coraz bardziej i się bałam, że zostanę łysa. Bardzo pomogła mi pani trycholog Elwira Maj, chodziłam do niej do Miraflores i pozbyłam się problemu.
klaryska

Postautor: kejti » 24 lip 2018, 7:21

[quote="klaryska"]Jak bardzo wypadają to najlepiej iść do trychologa. Nie pomoże zaleczanie objawów jak przyczyna pozostanie... U mnie zaczęło się niewinnie, olałam temat, a potem włosy zaczęły lecieć coraz bardziej i się bałam, że zostanę łysa. Bardzo pomogła mi pani trycholog Elwira Maj, chodziłam do niej do Miraflores i pozbyłam się problemu.[/quote]

Zgadzam się, samo to mało kiedy przejdzie. Też byłam u pani Elwiry i mogę polecić jeśli ktoś ma problem, na pewno znajdzie się rozwiązanie:)
kejti

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jakich kosmetyków używać