Nasze kosmetyczne odkrycia!

Dobre kosmetyki na każdą cerę

Nasze kosmetyczne odkrycia!

Postautor: Mish » 26 cze 2013, 15:55

Dziewczyny, nie widzę takiego tematu, a na pewno przydałoby się miejsce, gdzie mogłybyśmy chwalić się swoimi odkryciami prosto z drogerii. Jako pierwsze kosmetyczne odkrycie wpisuję do tej małej bazy mleczka pod prysznic z serii Luksja Care Pro. Tak mi się spodobały, że wypróbowałam już 3 z 4 dostępnych! Mleczna delikatnie się pienią, ślicznie pachną i genialnie po prostu nawilżają skórę. Po powrocie z plaży nieocenione, bo nawilżamy się już pod prysznicem i nie musimy nakładać dodatkowo balsamu. To taki kosmetyk 2w1 i po prostu się w nim zakochałam.
Mish

Re: Nasze kosmetyczne odkrycia!

Postautor: benia » 03 lis 2014, 14:02

Po części moje odkrycie ;)
Kupiłam mamie ostatnio krem Garniera Miracle. Efekt już po pierwszym użyciu widoczny.
Ma jakieś mikro pigmenty które optycznie zmniejszają zmarszczki
Awatar użytkownika
benia

Postautor: just12345 » 22 sty 2015, 16:47

Ja kupuję wszelkie kosmetyki na allinside.pl, gdyż są dobre do każdego typu cery.
http://s.click.aliexpress.com/e/B2b2ZF2Zj
just12345

Postautor: bambinka » 05 lut 2015, 11:05

kupiłam mamie na urodziny krem upgrade z sensilis i jest naprawdę zadowolona, bo efekty były już po pierwszym użyciu. Wcześniej była zdania, że tylko olej kokosowy jej nie uczula, a tu niespodzianka, bo dobrej jakości krem też jest bardzo bezpieczny dla alergików :) tani to zakup nie był, ale cieszę sie, bo mama wygląda o niebo lepiej :)
bambinka

Postautor: benia » 05 mar 2015, 10:02

Kupiłam ostatnio fluid z Vichy Ideal Teint i jestem nim zachwycona, bo w końcu znalazłam podkład dla siebie.
Przede wszystkim nawilża skórę, a więc nie wysusza. Przeznaczony dla skóry normalnej i mieszanej.
Przy okazji jest rozświetlający więc szara skóra po ziemie prezentuje się rewelacyjnie.
Trzyma się cały dzień i bardzo dobrze kryje
Awatar użytkownika
benia

Postautor: FalloutGirl » 02 mar 2016, 15:03

Seria Sexi Mama od Bielendy dla kobiet w ciąży i po ciąży. Nareszcie ktoś pomyślał o nas kobietach w odmiennym stanie. Wiadomo skóra, ciało kobiety w ciąży ma inne potrzeby i potrzebuje preparatów, które pomogą nam uniknąć rozstępów i zadbają o właściwy poziom nawilżenia skóry oraz będą miały składniki, które nie zaszkodzą ani mamie, ani dziecku.
FalloutGirl

Postautor: Zielonka » 04 mar 2016, 8:19

Sylveco i pochodne, czyli Vianek i Biolaven. Naturalne kosmetyki z dużą ilością substancji aktywnych i bardzo przemyślanym składem. Każdy znajdzie coś dla siebie. Mają różne kremy, szampony, odżywki, pomadki ochronne, peelingi - bajka.
Zielonka

Postautor: zosiasamosia » 11 mar 2016, 22:38

FalloutGirl pisze:
> Seria Sexi Mama od Bielendy dla kobiet w ciąży i po ciąży. Nareszcie ktoś
> pomyślał o nas kobietach w odmiennym stanie. Wiadomo skóra, ciało kobiety w
> ciąży ma inne potrzeby i potrzebuje preparatów, które pomogą nam uniknąć
> rozstępów i zadbają o właściwy poziom nawilżenia skóry oraz będą miały
> składniki, które nie zaszkodzą ani mamie, ani dziecku.

Uzywam z tej serii balsamu nawilząjącego- jest naprawde skuteczny, wczesniej kazdy balsam obiecywal gruszki na wierzbie a skora jak byla sucha tak byla nadal... W koncu wygladam jak czlowiek- skora nawilzona, gladka, miekka! Bielenda naprawde postarala sie z ta seria :)
zosiasamosia

Postautor: Renata321 » 10 kwie 2016, 20:13

Ja jestem zadowolona z pianki brązującej Magic bronze z Bielendy. Z reguły większość samoopalaczy brudzi ubrania, zostawia zacieki albo śmierdzi, a ta pianka nie. Trzeba tylko trochę odczekać żeby się wchłonęła, do tego efekt opalenizny jest naturalny i rozkłada się równomiernie
Renata321

Postautor: Zielonka » 11 kwie 2016, 7:35

Tonik z kwasami AHA/BHA, kupiony w BU. Już po jednym użyciu skóra była wyraźnie gładsza.
Zielonka

Następna