Konkurs fotograficzny Erotyczna jesień z Kinky Winky

Gdzie można wygrać nagrody w internecie

Konkurs fotograficzny Erotyczna jesień z Kinky Winky

Postautor: kinky00 » 25 paź 2017, 20:18

Hej,

przygotowaliśmy konkurs!

Nazwa naszego konkursu w zasadzie opisuje to, czego od Was oczekujemy, jednak szczegóły wyglądają następująco: po pierwsze, musicie mieć konto na Instagramie, po drugie, jeżeli jeszcze nie obserwujecie naszego profilu na Instagramie, koniecznie zacznijcie od tego kroku. Następnym punktem jest wykonanie fotografii, której tematyka będzie rozwinięciem zdania “przyjemność z seksu to dla mnie…”. Zdjęcie, które wykonacie może być dowolne, po prostu spróbujcie uchwycić to, co nosicie w sobie, co czujecie, jak rozumiecie temat konkursu. Możecie posłużyć się zarówno rekwizytami, przebraniami, jak i grą światła, wszystko zależy od Was. Kolejnym i ostatnim już krokiem niezbędnym do wzięcia udziału w naszym konkursie jest umieszczenie wykonanej fotografii na swoim profilu w portalu Instagram, koniecznie opisując swoje zdjęcie trzema hashtagami: : #erotycznajesien, #kinkywinkypl oraz #kinkykonkurs.

Na wasze zgłoszenia czekamy od 17.10.2017 od godziny 18:00 do 14.11.2017 do godziny 00:00. Ogłoszenie wyników konkursu oraz wskazanie zwycięzców nastąpi najpóźniej 21.11.2017, o czym będzie można dowiedzieć się z naszej strony internetowej.

Ostatnim, a zarazem najważniejszym aspektem naszego konkursu jest to, o co gracie. Dla autorów lub autorek trzech najlepszych zdjęć przewidzieliśmy super nagrody: laureat pierwszego miejsca zostanie obdarowany luksusowym wibratorem typu różdżka marki Doxy, dla drugiego miejsca przewidzieliśmy zestaw eleganckich pasów BDSM marki Bettie Page, natomiast za zajęcie trzeciego miejsca laureat dostanie dwie ciekawe książki “Ona ma siłę” oraz "Zakazane ciało". Nagrody, które wymieniliśmy nie są jednak jedynymi, które wygrać można w naszym konkursie. Przewidzieliśmy również nagrody pozaregulaminowe dla ponadprogramowych ciekawych fotografii.

Zapraszamy do udziału! :)
kinkywinky.pl/blog/aktualnosci/konkurs-fotograficzny-erotyczna-jesien.html
kinky00
 
Posty: 1
Rejestracja: 25 paź 2017, 20:15

  • Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Darmowe konkursy z nagrodami gwarantowanymi

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]


» Tu dostaniesz chwilówkę bez BIK! «