matchUpicture - dopasuj zdjęcie wygrywaj pieniądze

Gdzie można wygrać nagrody w internecie

matchUpicture - dopasuj zdjęcie wygrywaj pieniądze

Postautor: matchUpicture » 01 lut 2018, 19:05

Chcielibyśmy państwu zaprezentować aktualny fotograficzny konkurs promocyjny naszej przyszłej aplikacji mobilnej opartej na grach zdjęciowych.
Zadaniem konkursowym jest zaprezentowanie zabawnej fotografii zwierzątka domowego. Zdjęcie konkursowe można dodać poprzez formularz dostępny na stronie woobox.com/9pneeo?web=1 lub umieszczając post ze zdjęciem i tagiem #matchupicture na jednym z portali społecznościowych takich jak: twitter, facebook, instagram. Nagrodą w konkursie jest przelew na PayPal o równowartości 100 dolarów lub voucher Amazon o tej samej wartości.
regulamin konkursu: woobox.com/offers/rules/9pneeo

Chcielibyśmy przedstawić jeszcze ideę powstającej aplikacji: Przesłałeś mnóstwo zdjęć online, ale wszystko co dostajesz w zamian to tylko "lajki" i komentarze? Nadszedł czas, aby to zmienić za pomocą naszej aplikacji mobilnej. Dzięki matchUpicture możesz pokazać wyobraźnię artystyczną, dobrze się bawić, a przede wszystkim zgarniać nagrody pieniężne wykorzystując swoje umiejętności fotograficzne.

Udostępnienie aplikacji w sklepach Google Play i Apple App Store zaplanowane jest na 27 marzec 2018 roku. Link do wydarzenia: facebook.com/events/138100493531913/. Pierwsze 100 osób, które dołączy do wydarzenia będzie miało szansę na starcie wygrać dużo cenniejsze nagrody!

27 lutego natomiast ruszają zamknięte beta testy aplikacji - w których również pierwszych 100 osób z grupy beta testerów uzyska szansę na cenniejsze nagrody. Link do grupy: facebook.com/groups/matchupicture.beta.testers/?source_id=1971641819827362

Zapraszamy i powodzenia w konkursach!
zespół matchUpicture
matchupicture.com
matchUpicture
 
Posty: 1
Rejestracja: 01 lut 2018, 18:59

  • Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Darmowe konkursy z nagrodami gwarantowanymi

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]


» Tu dostaniesz chwilówkę bez BIK! «