Polskie górnictwo. Utrzymywać czy nie?

Na co warto zwrócić uwagę, żeby być na bieżąco z wiadomościami.

Polskie górnictwo. Utrzymywać czy nie?

Postautor: lucyna777 » 13 sty 2015, 9:33

Fiasko rozmów ze związkowcami na wszystkich portalach.
Według mnie skoro górnicy odrzucili propozycję przejęcia kopalni na zasadzie spółdzielni, to tego nie rozumiem. Jasne jest w takim razie, że górnicy po prostu chcą, aby im państwo dopłacało do ich pracy. Czy to nie logiczne? Niech się górnicy jasno określą, czego oczekują od rządu. Inaczej żadne negocjacje nie mają sensu.

PS. Niech polscy górnicy porównają sobie, ile dziennie średnio wydobywa węgla jeden górnik z USA, a ile górnik polski. Tu wyjdzie cała prawda o efektywności pracy w Polsce... Kpina...
PS.2 - Jak moi znajomi i ja musieliśmy wyjechać z rodzinnej miejscowości za pracą to się nic nie działo nikt nam nie dawał gigantycznych odpraw a wcześniej w pracy abstrakcją były jakieś 13 i 14 pensjowe.
lucyna777

Re: Polskie górnictwo. Utrzymywać czy nie?

Postautor: gabimruk » 21 wrz 2019, 8:26

Myślę, że nadszedła czas aby zacząć poważnie myśleć o ochronie środowiska, a co za tym idzie w energetyce inwestować w odanwialne źródła energii, jak fotowoltaika, itp. współpraca z wielkimi firmami tj. np. BITNER może wspólnym wysiłkiem przenieść w przyszłości nieocenione efekty. Warto!!!
gabimruk

Re: Polskie górnictwo. Utrzymywać czy nie?

Postautor: andrzejg » 22 wrz 2019, 7:42

nie opłaca się darmozjadom dawać niczego
andrzejg

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Ciekawe wydarzenia w Polsce i za granicą