Strona 1 z 1

BAEC Antivirus - Najnowszy, darmowy, POLSKI antywirus

Post: 03 lip 2017, 8:49
autor: BAEC
Witam. Chcielibyśmy zaprezentować Państwu najnowszy, stworzony w Polsce program antywirusowy o nazwie BAEC Antivirus. Program jest dostępny w dwóch wersjach - darmowej, z podstawowymi funkcjami związanymi z ochroną przed wirusami oraz PREMIUM, z wieloma dodatkowymi funkcjami sprawiającymi że w czasie przeglądania sieci nie napotkasz żadnych zagrożeń. Zapraszamy do pobrania z oficjalnej strony: h t t p s : / / w w w . b a e c 2 4 . c o m / Wspomóżcie przy tym Polską gospodarkę!

Re: BAEC Antivirus - Najnowszy, darmowy, POLSKI antywirus

Post: 07 wrz 2017, 16:20
autor: feliksss
ja mam na swoim komputerze G datę total, sprawdził się bardzo dobrze, sporo przesyłam poufnych danych, wszelkie umowy lecą przez mojego maila i nie bedę oszczędzać na bezpieczeństwie, a ten antywirus jest wg mnie najlepszy i do tego przyjazny dla użytkowniak, nie trzeba pół godziny szukać każdej funkji

Re: BAEC Antivirus - Najnowszy, darmowy, POLSKI antywirus

Post: 22 mar 2018, 6:49
autor: miki77
Bardzo ciekawe, niestety ja się na tym nie do końca znam i dlatego też takie rzeczy załatwiam w serwisie związane czysto z antywirusem, ostatnio tu laptopa zostawiałam: enter-serwis.com/ i szybko mi udzielono pomocy w związku z laptopem.