Rocznica ślubu - co kupić na prezent

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Rocznica ślubu - co kupić na prezent

Postautor: Kinga5z » 07 lis 2017, 9:57

Zabierz żonę w jakieś fajne miejsce, na przykłąd na Kaszuby :) Jest tam taki fajny ośrodek, Debrzyno My tam zawsze się zatrzymujemy, super miejsce :)
Kinga5z

Postautor: szukacz » 08 lis 2017, 9:11

Ja na rocznicę chciałabym dostać lustro na przykład takie - milemaison.pl/lustro-adesso-waskie bo bardzo się lubię przeglądać. Bardzo mi się z resztą podoba. Jest stylowe o oryginalne.
szukacz

Postautor: Daretka » 18 gru 2017, 4:57

Na rocznicę ślubu super pomysłem jest rejs statkiem- myślę, że to bardzo romantyczny prezent, więc warto wziąć go pod uwagę, ja długo szukałam odpowiedniej oferty ale Itaka ma te rejsy szeroko zakrojone i udało nam się znaleźć taki, który dla rodziców wydał się perfekcyjny- 7 dni na statku, 7 dni odpoczynku na lądzie- na prawdę takie prezentu się nie spodziewali i sprawił im wielką radość
Daretka

Postautor: Olgaz » 01 sty 2018, 16:47

Mój mąż na naszą ostatnią rocznicę zabrał mnie do Da Marco na mogilskiej. Bardzo fajny lokal, z włoskim jedzeniem, które jest naprawdę przepyszne. Miło spędziliśmy czas, na pewno jeszcze niejeden raz tam wrócimy :)
Olgaz

Postautor: ravioli09 » 04 sty 2018, 9:51

Może jakaś fajna kolacja w jakimś fajnym miejscu? Przypomnijcie sobie swoje wesele może zróbcie powtórkę? Ja w tym roku mam wesele swoje i robię ję w sali Venge w łodzi! Nie mogę się docekać!
ravioli09

Postautor: Ariadna » 04 sty 2018, 12:17

Ja ostatnio dostałam lampę UV CR 2171 do lakierów hybrydowych - bardzo dobry sprzęt :) Zazwyczaj właśnie kupujemy sobie jakieś potrzebne rzeczy, ale związane z tym co lubimy. Do tego odtworzyliśmy wieczór naszych zaręczyn czyli kolację w domu ;) Planujemy też jakiś wyjazd, ale to raczej poczekamy na cieplejsze miesiące.
Awatar użytkownika
Ariadna

Postautor: marcello » 04 sty 2018, 17:04

Ja co roku na rocznicę wysyłam żonce bukiet czerwonych róż przez pocztę kwiatową i zabieram ją do naszej ulubionej restauracji, w której przyjęła oświadczyny. To taka nasza tradycja, inne prezenty dostaje na urodziny czy święta.
marcello

Postautor: vi-vi » 13 sty 2018, 1:26

Loca pisze:Ja myślę nad kupnem mężowi kamerki sportowej, ostatnio w sumie znalazłam fajny model w Teletorium. Ma nagrywanie w 4K, ogólnie wydaje się być całkiem niezła.

No mój luby ma taką kamerkę i bardzo sobie chwali.
vi-vi

Postautor: NataliaKarolczyk » 04 lut 2018, 11:09

[quote="Daretka"]Na rocznicę ślubu super pomysłem jest rejs statkiem- myślę, że to bardzo romantyczny prezent, więc warto wziąć go pod uwagę, ja długo szukałam odpowiedniej oferty ale Itaka ma te rejsy szeroko zakrojone i udało nam się znaleźć taki, który dla rodziców wydał się perfekcyjny- 7 dni na statku, 7 dni odpoczynku na lądzie- na prawdę takie prezentu się nie spodziewali i sprawił im wielką radość[/quote]
Super pomysł z tym rejsem! Sama rzuciłam okiem i nawet nie spodziewałam się, że tak aktywny wypoczynek te rejsy z Itaki oferują, zawsze właśnie bardziej myślałam, że to prezent dla rodziców na emeryturze, ale jak tak poczytałam to sami z mężem chcielibyśmy popłynąć tym bardziej, że zobaczenie tylu miejsc bez konieczności ciągłego pakowania się i jeżdżenia z miejsca do miejsca jest bardzo kuszące
NataliaKarolczyk

Postautor: rovena » 07 lut 2018, 18:42

vi-vi pisze:
Loca pisze:Ja myślę nad kupnem mężowi kamerki sportowej, ostatnio w sumie znalazłam fajny model w Teletorium. Ma nagrywanie w 4K, ogólnie wydaje się być całkiem niezła.

No mój luby ma taką kamerkę i bardzo sobie chwali.

A który model? Bo ja oglądałam w teletorium tego Xblitza i mnie całkiem kusi.
rovena

Poprzednia