Prezent na Mikołaja/ świeta

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Prezent na Mikołaja/ świeta

Postautor: Darias » 23 lis 2017, 22:03

My siostrze organizujemy wyjazd – objazd Skandynawii z Kiribati Club bo oni są świetni i w organizacji wyjazdów z pilotem i indywidualnych, mamy ich już sprawdzonych. Wszystko jest dobrze zorganizowane, dopilnowane, mają ciekawe plany podróży. A Skandynawia to zawsze było marzenie siostry, odkąd była nastolatką to ciągle gadała że tam ją ciągnie. No to pojedzie :)
Darias

Postautor: Gość » 26 lis 2017, 10:54

Biżuteria z motywami świątecznymi z apartu :)
Gość

Postautor: Ariadna » 27 lis 2017, 13:46

Aisling pisze:Ja już zamówiłam w tym roku bombkę świąteczną od Neonail ;) Mają też fajne zestawy startowe, jakby ktoś dopiero chciał zacząć robić hybrydy. Teraz to coraz modniejsze, więc warto rozważyć, może podpytać.

Ja właśnie zastanawiam się na ich zestawem, cenowo okazja super, tylko nie wiem, z którą lampą wybrać ;)
Awatar użytkownika
Ariadna

Postautor: anniee » 01 gru 2017, 13:35

Moja mama dostanie w tym roku pakiet dla zdrowia i urody :) kupiłam jej karnet do kosmetyczki na wybrane zabiegi a dodatkowo puszkę okazjonalną Doppelherz Vital Tonik w eleganckim opakowaniu:) Tonik ma świetne działanie na serce i układ nerwowy i zawiera mnóstwo witamin a mama pracuje jako nauczycielka także na pewno będzie ucieszona bo ma bardzo dużo nerwów w pracy :)
anniee

Postautor: kamka » 06 gru 2017, 13:40

Teraz ogólnie warto kupować coś co się przyda. ja w tym roku kupiłam mojej mamie termometr, ale taki na podczerwień, haxe.pl/strona-glowna/produkty/temperatura/product/2720-termometr-na-podczerwien-do-ucha-i-czola.html#1-opis bardzo fajny taki. Bardzo się ucieszyła.
kamka

Postautor: Astronom » 07 gru 2017, 8:16

Mi się na PlonyiBony.pl udało zgarnąć 500 zł bon na paliwo i to myślę podarować rodzicielce pod choinkę. Na pewno bardziej się ucieszy niż z kwiatka. Myślałem, ze zamiast tego kolczyki jej kupię ale jak nie trafię w gust to wtopa będzie. A paliwo zawsze jej się przyda.
Astronom

Postautor: Agness » 08 gru 2017, 13:00

Ja mężowi kupuję zestaw z Teletorium – kamerkę sportową z okularami vr.
Agness

Postautor: romek997766 » 10 gru 2017, 19:41

Ja już kupiłem całej mojej rodzinie, tylko wahałem się co najlepszemu kumplowi kupić. Lubi grać w gry, wiec najważniejsze było znalezienie dobrego tytułu. W tym roku zamówiłem Euro Truck Simulator - dodatek ITALIA z konsoleigry. pl, bo widziałem, że mają mega dobrą grafikę, poza tym to dosyć oczekiwany tytuł był przez niego. Mam nadzieję, że będzie zadowolony i sobie razem popykamy.
romek997766

Postautor: karolina_lato » 19 gru 2017, 13:16

Ja nieco inne pytanie, ale utrzymane w temacie. Kupowaliście może kiedyś ozdoby choinkowe w LM? leroymerlin.pl/dekoracja-wnetrz/dekoracje-i-ozdoby-swiateczne/bombki-i-ozdoby-choinkowe,a1736,strona-2.html Kusi mnie, żeby się przejechać, ale że mam daleko to chciałem się podpytać, czy są dobrej jakości?
karolina_lato

Postautor: vi-vi » 13 sty 2018, 1:28

Agness pisze:Ja mężowi kupuję zestaw z Teletorium – kamerkę sportową z okularami vr.

Kamerka to świetny pomysł, my zabieramy ją na wszelkie wyjazdy :P
vi-vi

PoprzedniaNastępna