Jaka reklama lepsza?

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Jaka reklama lepsza?

Postautor: fable » 17 sie 2018, 18:55

Jeśli ktoś planuje reklamować się w internecie, to najlepszą wizytówką jest dobrze zbudowana strona, czyli taka, która jest klarowna. Sklepy internetowe czesto mają dobrą stronę, na przykład na naczynia.olkusz.pl/brytfanny
Jeśli chcecie rozpocząć reklamę to wcześniej proponuję zajrzeć na dojrzalaprzedsiebiorczosc.pl
fable

Postautor: Nietota » 15 wrz 2018, 16:33

Grunt to dobra strona internetowa firmy. Powinna wyglądać profesjonalnie, w ten sposób przyciągnie sie klientów ;) Poza tym taka strona powinna byc responsywna czyli działać na wszystkich urządzeniach mobilnych. Taką strone właśnie mi stworzyła agencja Proformat z Wrocławia. Pracują tutaj prawdziwi profesjonaliści, którzy wiedzą co i jak ;)
Nietota

Postautor: MarzenaK » 15 paź 2018, 20:41

Pozycjonowanie jest bardzo dobra formą reklamy. Mi to przyniosło wielu klientów za co bardzo dziekuje agencji interaktywnej Proformat z Wrocławia ;) Pełen profesjonalizm , projekt idealnie dobrany ;)
MarzenaK

Postautor: marina847 » 16 paź 2018, 21:04

Promocja w internecie jak najbardziej - tam trzeba być. Ale pomyśl też o tradycyjnych formach reklamy, może np. billboard od andros-reda.pl/ ?
marina847

Postautor: Michalina.ru » 17 paź 2018, 10:06

Oczywiście, że łączone formy promocji sa najlepsze, bo przeciez z pewnością wiąże się to z większa ilością potencjalnych odbiorców. Jeżeli chodzi o reklamę to zawsze trzeba wykorzystawuac wszystkie możliwe formy dotarcia do ludzi (mówię z własnego ddoświadczenia).
Życie bez radości jest jak długa podróż bez gospody.
Demokryt
Awatar użytkownika
Michalina.ru

Postautor: gait5 » 22 paź 2018, 21:01

Różne rodzaje reklam różnie się sprawdzają w zależności od typu biznesu, jaki się prowadzi:) Ja mam małą cukiernię i mi bardzo pomagają w promocji materiały POS. Opakowania do słodkości, ładnie i ciekawie zaprojektowane przez lakman.pl potrafią zdziałać cuda:)
gait5

Postautor: Katrina » 04 gru 2018, 7:42

teraz idą święta, więc kartki świąteczne z logo się sprawdzą. Ja zawsze zamawiam takie rzeczy w copypoint z Gniezna.
Katrina

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać