Własny biznes

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Własny biznes

Postautor: fable » 23 wrz 2018, 17:39

Jakby nikt nie ryzykował to nikt by nie siedział za biurkiem, bo by nie było biznesów. Trzeba mieć pomysł, wkład własny, a potem reklamować się. Strona internetowa jest bardzo ważna i powinna być skonstruowana tak, by była przejrzysta. przykładem może być strona muzyczny.pl
fable

Postautor: amerigos220 » 03 paź 2018, 8:52

Mnie w ogóle ciekawią te wszystkie myjnie bezdotykowe. Z tego co już zauważyłem to jest tam dość dużo klientów, a nikogo nawet nie widzę do obsługi. Także nie trzeba w takim razie zatrudniać nikogo, wszystko działa samo, klienci są.. Mam trochę odłożone, też mogę wziąć kredyt i czemu by czegoś takiego nie zacząć. Firma Aspera takie buduje i może w końcu się skuszę, bo może to być w sumie fajna kasa za tak naprawdę prawie nic.
amerigos220

Postautor: malvazi » 25 paź 2018, 9:13

Niedawno zacząłem swój własny biznes (sklep internetowy) i zastanawiam się jak poprawić swoje predyspozycję i jaka wiedza mogła by mi pomóc w rozwoju firmy. Czy na przykład szkolenia z zarządzania byłyby przydatne? Przeglądałem taką ofertę ostatnio na wsb.pl i jakoś nie jestem do końca przekonany. Może bardziej coś stricte związanego z handlem/sprzedażą? Dajcie znać co myślicie.
malvazi

Postautor: ulae » 03 lut 2019, 22:41

Marzę o tym, żeby kiedyś założyć własny biznes ale narazie chce zdobyc pierwsze doswiadczenia w zawodzie. Jak narazie bede wysyłac cv, które zrobilam sobie w bardzo fajnym kreatorze - szybkiecv :)
ulae

Postautor: Adam39 » 16 lut 2019, 11:09

Jest sporo możliwości na dobry biznes. A franczyzobiorcy nie muszą więc martwić się o reklamę. Wystarczy, że masz za partnera biznesowego znaną markę jak Cuk. Dużym atutem jest także to, że otrzymuje się dostęp do oferty największych Towarzystw Ubezpieczeniowych. Nie musisz mieć nawet doświadczenia, zdobywasz je ucząc się na początku na szkoleniach. cuk.pl/wspolpraca/wspolpracuj-z-cuk-ubezpieczenia/otworz-placowke
Adam39

Postautor: kola » 28 mar 2019, 10:52

W każdym biznesie powinno się odpowiednio zadbać o swoją załogę. Chodzi o atmosferę ale i także o różne benefity. Pakiety w prywatnej placówce będą na pewno jednym z takich, sama mam właśnie w medicover i nawet nie wiecie jak to fajnie umawiać się do lekarza i nie czekać kilku miesięcy. No i w pracy nie trzeba brać całego dnia wolnego jak mamy wizytę, bo umawiamy się przez portal pacjenta na konkretny dzień no i godzinę
kola

Postautor: Adam25 » 10 kwie 2019, 12:38

Mnie ciekawi franczyza z Cuk. Dobre warunki współpracy, niski wkład własny, można prowadzić placówkę franczyzową albo punkt partnerski.
Adam25

Postautor: karat857 » 10 kwie 2019, 20:04

Czy to będzie franczyza, czy zdecydujecie sie na zakup własnego lokalu i otwarcie knajpy czy sklepu z ciuchami, jedno jest pewne - podstawą będzie odpowiednio dobrana do odbiorców reklama. Jeśli na ten temat nie macie pojęcia, to zwróćcie sie po pomoc do lakman.pl/. Bez wątpienia pomoga w produkcji materiałów reklamowych takich jak ulotki, opakowania, standy reklamowe itp.
karat857

Postautor: dorotaTak938 » 15 kwie 2019, 11:41

Jeśli chodzi o opakowania, to jeśli chcesz się dobrze wpisać w obecny trend na bycie eko, to skorzystaj z oferty ekopak.pl. Oni produkują różne, różniste opakowania z tektury falistej i litej. Są w 100% ekologiczni, a korystając z ich usług i o wizerunek swojej firmy dobrze zadbacie :)
dorotaTak938

Postautor: GlamourBoy » 26 kwie 2019, 21:04

Wydaje mi się, że jak szukasz pomysłu na coś konkretnego, ale niewymagającego olbrzymiego wkładu własnego to sprawdzić sie może franczyza. Dokształcić polecam się tutaj: multiserwis-24.pl/
GlamourBoy

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać