Odszkodowanie z wypadku - jak się odwołać

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Odszkodowanie z wypadku - jak się odwołać

Postautor: karola3 » 14 sie 2017, 3:56

Najlepiej zgłosić się do EuCO. Oni specjalizują się w odzyskiwaniu odszkodowań. Samemu i tak nic nie zdziałamy.
karola3

Postautor: Gość » 20 wrz 2017, 17:23

Warto wiedzieć ze w cuk do każdej rocznej polisy otrzymuje się pakiet pomocy prawnej, w takich trudnych sytuacjach może się przydać.
Gość

Postautor: MM1 » 07 paź 2017, 3:09

Zdecydowanie polecam obrać kierunek EuCO.
MM1

Postautor: Gość » 20 lis 2017, 6:36

[quote="Gość"]Warto wiedzieć ze w cuk do każdej rocznej polisy otrzymuje się pakiet pomocy prawnej, w takich trudnych sytuacjach może się przydać.[/quote]
To są porady z różnych dziedzin prawa, nie tylko ubezpieczeniowego i może z nich korzystać także rodzina.
Gość

Postautor: pan_kimono » 23 kwie 2019, 15:43

ja bym bezpośrednio uderzał do adwokata. Sprawami odszkodowawczymi na śląsku zajmuje się adwokat-dratwa.pl. Raczej krążą o nim dobre opinie... Mnie pomógł ;)
pan_kimono

Postautor: Daria Nowakowska » 23 cze 2019, 14:49

Hmmm no dobra, ale o chodzi z tym odszkodowanie z wypadku? Bo rozumiem, ze ktoś ma uszczerbek na zdrowiu, bardzo długa rehabilitacja, Moja ciocia pamiętam tak miała. Przez rok czasu praktycznie nie wychodziła normalnie z domu. A to wszystko przez jednego kierowcę, który nie dość, ze jechał po przepiciu to jeszcze sie okazało, że samochodu którym jechał był niesprawny. Niestety nic z tym nie zrobili a normalnie za coś takiego przysługiwało by jej odszkodowanie. Czytałam o tym na stronie Voxveritas. Wiem, ze kancelaria bardzo wielu osobom pomogła.
Daria Nowakowska

Postautor: kaktusowa » 10 lip 2019, 17:02

W zasadzie sama nie wiem jak się odwołać bo zgłosiłam się po prostu do kancelarii odszkodowawczej Automobile Expert a tam zatrudniają doświadczonych i skrupulatnych radców prawnych i adwokatów oraz orzeczników i załatwili praktycznie wszystko za mnie
kaktusowa

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać