Pomocy - owady mnie kąsają

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Pomocy - owady mnie kąsają

Postautor: Mucha » 11 maja 2020, 18:51

Owady zaczynają się pojawiać, już ukąszenia zaczynają mi się pojawiać. Niestety rzadko jakiś preparat na ukąszenia na mnie w ogóle działa, niektóre to nawet działają na mnie uczulająco. Czy ktoś ma jakiś sprawdzony sposób? Bo to mordęga jest.
Mucha

Re: Pomocy - owady mnie kąsają

Postautor: Estera » 14 maja 2020, 18:35

Też szukam czegoś sprawdzonego, bo mam w domu alergika, sporo czasu spędzamy na łonie natury, lubimy jeździć na rowerach, więc produkt na ukąszenia to u nas podstawa. Zastanawiam się nad urządzeniem, które wpadło mi ostatnio w oko - Bite Away. Czytałam, że wystarczy przyłożyć urządzenie do ukąszonego miejsca i odczekać 6 sekund, by ból ustąpił. ktoś z Was stosuje? Znacie to urządzenie?
Estera

Postautor: Mucha » 14 maja 2020, 20:49

A co to w ogóle za urządzenie jest? Nigdy o czyms podobnym nie słyszałem, możesz powiedzieć coś więcej?
Mucha

Postautor: Oksana » 19 maja 2020, 9:42

Nie lubię plenerów , ale siostra ma działkę pod lasem. Co sezon zaopatruje się w różne środki owadobójcze. Niestety nie wszystkie działają tak jakby człowiek oczekiwał. W tym roku właśnie kupiła aplikator Bite Away. Podobno działa wyjątkowo skutecznie. Miała okazje sprawdzić . Jej córkę ukąsiła osa .Wystarczyło jedno przyłożenie. Przy takich środkach ja odważę się wyskoczyć na działkę.
Oksana

Postautor: Mucha » 20 maja 2020, 7:05

Oksana, a możesz mi coś węcej powiedziec o tym urządzeniu?
Mucha

Postautor: Oksana » 24 maja 2020, 15:41

Jasne , nie ma problemu. Powiem jedno działa, sprawdziłam na sobie , ponieważ wczoraj wybrałam się na działkę. Oczywiście bez ukąszeń nie obyło się . Ale do rzeczy. Jest to produkt medyczny do objawowego leczenia bólu , obrzęków ,swędzenia , po ukąszeniach komarów ,os ,pszczół i innych owadów również.
Oksana

Postautor: Mucha » 25 maja 2020, 0:24

okej, dzięki za odpowiedź. A na czym polega to objawowe leczenie, coś jest aplikowane zewnętrznie na skórę z tego urządzenia? Jakiś żel czy inne środki w stanie ciekłym? W przed ostatnim poście pisałaś, że to aplikator, stąd pytanie o aplikowanie na skórę.
Mucha

Postautor: Estera » 27 maja 2020, 16:27

Wiesz co, urządzenie działa na zasadzie wydzielania impulsu ciepła, które niweluje ból i świąd po ukąszeniu. Podobno im szybciej użyje się tego urządzenia, tym lepiej. Ja zdecydowałam się kupić :)
Estera

Postautor: ajamtor » 29 maja 2020, 18:12

a czy ten impuls ciepła jest bolesny?
ajamtor

Postautor: sun » 30 maja 2020, 17:52

Nic nie boli, nawet na dzieciach testowałam, szybko przynosi ulgę :)
sun

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać