Co na prezent dla teścia

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Co na prezent dla teścia

Postautor: Novy » 15 wrz 2017, 11:54

kipper pisze:Będąc w temacie GPS , to może Lokalizator GPS Bushnell BackTrack G2 ? Z tego co kojarzę, to na militariach mozna takie cudeńko dostać. Fajny i przydatny, a do tego nie potrzebuje wgranych map , żeby pokazac droge powrotną :D

Masz taki lokalizator? Można wgrywać swoje trasy?
kipper pisze:Ja mojemu tacie jakiś czas temu zamówiłam taką książkę militaria.pl/bellona/ksiazka_polacy_w_afganistanie_-_magdalena_rochnowska_p40481.xml był zachwycony :D

nie lepiej kupić coś funkcjonalnego jak multitool czy scyzoryk victorinoxa?
Novy

Postautor: kipper » 19 wrz 2017, 14:33

Novy pisze:Masz taki lokalizator? Można wgrywać swoje trasy?

Miec nie mam, ale słyszałam, że to fajny gadżet :D
tutaj masz prezentacje --> www youtube.com/watch?v=zYHkrkdhz7w
Novy pisze:nie lepiej kupić coś funkcjonalnego jak multitool czy scyzoryk victorinoxa?

Nie znam się na tym szczerze mówiąć, ale multitool wydaje się byc fajnym prezentem. Masz jakiegos ?
kipper

Postautor: Novy » 20 wrz 2017, 17:45

kipper pisze:Miec nie mam, ale słyszałam, że to fajny gadżet :D
tutaj masz prezentacje --> www youtube.com/watch?v=zYHkrkdhz7w

Świetna sprawa! Nie sądziłem, że może się przydać nawet do odnalezienia pozycji auta na parkingu :D Na święta zapiszę sobie to jako prezentowe must have :P

kipper pisze:Nie znam się na tym szczerze mówiąć, ale multitool wydaje się byc fajnym prezentem. Masz jakiegos ?

Tak, mam dwa. Na prezent myślę że taki bedzie najlepszym wyborem www militaria.pl/leatherman/multitool_leatherman_wingman_831436_p6493.xml jest stosunkowo niedrogi i ma wszystkie niezbędne funkcje
Novy

Postautor: grecia » 22 wrz 2017, 20:10

Novy pisze:Świetna sprawa! Nie sądziłem, że może się przydać nawet do odnalezienia pozycji auta na parkingu :D Na święta zapiszę sobie to jako prezentowe must have :P

ja swojemu chce sprawić jakiś alkomat, czasami się kłócimy bo myślę że jeszcze ten alkohol nie wyparował a on siada za kółko :(

Novy pisze:Tak, mam dwa. Na prezent myślę że taki bedzie najlepszym wyborem www militaria.pl/leatherman/multitool_leatherman_wingman_831436_p6493.xml jest stosunkowo niedrogi i ma wszystkie niezbędne funkcje

ja kupiłam swojemu tacie na urodziny multitoola i dodatkowo scyzoryk i był naprawdę zadowolony, teraz wszystko ma pod ręką
grecia

Postautor: Novy » 24 wrz 2017, 11:17

grecia pisze:ja swojemu chce sprawić jakiś alkomat, czasami się kłócimy bo myślę że jeszcze ten alkohol nie wyparował a on siada za kółko :(

Przejrzyj sobie tutaj, bo nie wiem ile chcesz wydac .militaria.pl/szukaj.xml?mode=0&search-clause=alkomat ale ja bym polecał szczególnie jakiś elektrochemiczny alkomat
grecia pisze:ja kupiłam swojemu tacie na urodziny multitoola i dodatkowo scyzoryk i był naprawdę zadowolony, teraz wszystko ma pod ręką

multitool + scyzoryk ? to ty z 700zł wydałaś na ten prezent :D chciałby mieć taką córkę :shock: jakie wybrałas?
Novy

Postautor: manolo » 30 wrz 2017, 16:48

[quote="Novy"][quote="grecia"]
ja swojemu chce sprawić jakiś alkomat, czasami się kłócimy bo myślę że jeszcze ten alkohol nie wyparował a on siada za kółko :([/quote]
Przejrzyj sobie tutaj, bo nie wiem ile chcesz wydac .militaria.pl/szukaj.xml?mode=0&search-clause=alkomat ale ja bym polecał szczególnie jakiś elektrochemiczny alkomat [/quote]
czemu elektromechaniczny? Pytam serio a nie uszczypliwie bo też się rozglądam
[quote="Novy"]
[quote="grecia"]
ja kupiłam swojemu tacie na urodziny multitoola i dodatkowo scyzoryk i był naprawdę zadowolony, teraz wszystko ma pod ręką[/quote]
multitool + scyzoryk ? to ty z 700zł wydałaś na ten prezent :D chciałby mieć taką córkę :shock: jakie wybrałas?[/quote]
victorinoxa można dorwać już za 6 dyszek a leathermana za 150 zł na militaria.pl :P
manolo

Postautor: zodiak » 30 wrz 2017, 17:45

manolo pisze:
Novy pisze:
grecia pisze:ja swojemu chce sprawić jakiś alkomat, czasami się kłócimy bo myślę że jeszcze ten alkohol nie wyparował a on siada za kółko :(

Przejrzyj sobie tutaj, bo nie wiem ile chcesz wydac .militaria.pl/szukaj.xml?mode=0&search-clause=alkomat ale ja bym polecał szczególnie jakiś elektrochemiczny alkomat

czemu elektromechaniczny? Pytam serio a nie uszczypliwie bo też się rozglądam

są bardziej czułe i dokładne
manolo pisze:
Novy pisze:
grecia pisze:ja kupiłam swojemu tacie na urodziny multitoola i dodatkowo scyzoryk i był naprawdę zadowolony, teraz wszystko ma pod ręką

multitool + scyzoryk ? to ty z 700zł wydałaś na ten prezent :D chciałby mieć taką córkę :shock: jakie wybrałas?

victorinoxa można dorwać już za 6 dyszek a leathermana za 150 zł na militaria.pl :P

no i nie odstają od tych droższych ;)
zodiak

Postautor: ewka88a » 01 paź 2017, 23:09

Myslę, ze świetnym prezentem dla mężczyzny jest zegarek. JA zamawialam ostatnio dla męża na e-zegarki.pl :)
ewka88a

Postautor: Jaromir » 02 paź 2017, 8:07

Zegarek to fajny pomysł. Ja ze swojej strony przypomnę tylko aby taki prezent odpowiednio zapakować przed wręczeniem. Tutaj e-hurtownia-opakowan.pl jest bogata oferta toreb i opakowań prezentowych
Jaromir

Postautor: Selenne » 03 paź 2017, 21:28

Ja zastanawiam się z mężem nad kupnem Polaroida, bo akurat mój teść bardzo lubi cykać fotki. To jego nowa pasja ;) Przeglądaliśmy nawet kilka modeli ostatnio w Teletorium. Myśleliśmy też nad wideorejestratorem.
Selenne

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać