Co na prezent dla teścia

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Co na prezent dla teścia

Postautor: grecia » 04 paź 2017, 11:45

zodiak pisze:są bardziej czułe i dokładne

bardziej czułe na co ?

zodiak pisze:no i nie odstają od tych droższych ;)

nie przesadzajmy aż taka bogata to nie jestem :lol: :lol:. W ogóle zastanawiam się miał ktoś jakieś problemy z tym takim sprzętem ? pękniecie czy coś podobnego ? czysta ciekawość
grecia

Postautor: Novy » 05 paź 2017, 10:47

zodiak pisze:no i nie odstają od tych droższych ;)

Co wy mówicie?! serio mozna za tak male pieniądze już je kupić ? :shock: Ale mają chyba dużo mniej funckji wtedy niż te drogie nie??
grecia pisze:bardziej czułe na co ?

Na alkohol w wydychanym powietrzu. I dzięki temu podają dokłaniejszy wynik pomiaru dzięki czemu Ty nie tracisz prawka po upojnej imprezie ;)
grecia pisze:nie przesadzajmy aż taka bogata to nie jestem :lol: :lol:. W ogóle zastanawiam się miał ktoś jakieś problemy z tym takim sprzętem ? pękniecie czy coś podobnego ? czysta ciekawość

Z toolem ? NIgdy. Ja mam leathermana już kilka lat i często z niego korzystam ale nigdy nie przydarzyła mi się jakakolwiek awaria ;) nawet jeśli to bodajże 25 lat gwarancji jest :P Tak mi w militariach mówili jak kupowałem xd
Novy

Postautor: grecia » 05 paź 2017, 16:40

Novy pisze:Co wy mówicie?! serio mozna za tak male pieniądze już je kupić ? :shock: Ale mają chyba dużo mniej funckji wtedy niż te drogie nie??

co prawda trochę jest mniej narzędzi jakoś ok 10, ale jak ktoś nie jest bardzo wymagający to taki podstawowy mu wystarczy

Novy pisze:Na alkohol w wydychanym powietrzu. I dzięki temu podają dokłaniejszy wynik pomiaru dzięki czemu Ty nie tracisz prawka po upojnej imprezie ;)

w sumie chyba się skuszę i zamówię też chłopakowi, bo ja zawsze tak się martwię jak jedzie gdzieś po jakiejś imprezie. A co do bezpieczeństwa myślicie że warto kupić siostrze gaz pieprzowy ? ona zawsze wraca tak późno z pracy ..

Novy pisze:Z toolem ? NIgdy. Ja mam leathermana już kilka lat i często z niego korzystam ale nigdy nie przydarzyła mi się jakakolwiek awaria ;) nawet jeśli to bodajże 25 lat gwarancji jest :P Tak mi w militariach mówili jak kupowałem xd

to rozumiem że porządna stal i warto kupić. Myślicie że toole z victorinoxa są również dobre jak leatherman ?
grecia

Postautor: kipper » 06 paź 2017, 18:56

grecia pisze:co prawda trochę jest mniej narzędzi jakoś ok 10, ale jak ktoś nie jest bardzo wymagający to taki podstawowy mu wystarczy

Ja bym wolała nawet taką podstawową wersję, bo jak tych narzedzi jest tam tyle to nawet nie wiem jak z tego wszystkiego korzystać żeby nie popsuć :D

grecia pisze:w sumie chyba się skuszę i zamówię też chłopakowi, bo ja zawsze tak się martwię jak jedzie gdzieś po jakiejś imprezie. A co do bezpieczeństwa myślicie że warto kupić siostrze gaz pieprzowy ? ona zawsze wraca tak późno z pracy ..

Bardzo porządne gazy robi Mace, zerknij sobie na militaria.pl tam mają ich sporo do wyboru i koloru :D

grecia pisze:to rozumiem że porządna stal i warto kupić. Myślicie że toole z victorinoxa są również dobre jak leatherman ?

Victorinoxowe toole? Pokażesz?, bo pierwsze słyszę ..
kipper

Postautor: grecia » 08 paź 2017, 10:47

kipper pisze:Ja bym wolała nawet taką podstawową wersję, bo jak tych narzedzi jest tam tyle to nawet nie wiem jak z tego wszystkiego korzystać żeby nie popsuć :D

i jeszcze jak te wszystkie narzędzia powyciągać z 1 jednego multitoola :lol: :lol: fajnie że te leathermany mają 25 letnią gwarancję

kipper pisze:Bardzo porządne gazy robi Mace, zerknij sobie na militaria.pl tam mają ich sporo do wyboru i koloru :D

myślisz że taki w postaci breloka jej wystarczy zeby odstraszyć napastnika ?

kipper pisze:Victorinoxowe toole? Pokażesz?, bo pierwsze słyszę ..

militaria.pl/victorinox/multitool_victorinox_spirit_xc_3_0227_l_p90095.xml proszę bardzo :)
grecia

Postautor: Novy » 08 paź 2017, 15:36

grecia pisze:i jeszcze jak te wszystkie narzędzia powyciągać z 1 jednego multitoola :lol: :lol: fajnie że te leathermany mają 25 letnią gwarancję

Nie ma z tym problemu :P Wystarczy parę razy popróbować i wszystko działa tak jak powinno bez żadnego problemu. W końcu to szwajcarska robota
grecia pisze:myślisz że taki w postaci breloka jej wystarczy zeby odstraszyć napastnika ?

Zalezy jaka pojemność. Jeżeli pare ml to nie sądze żeby jakoś super skutecznie to działało, bo zanim psiknie to sie skończy
grecia pisze:[...]proszę bardzo :)

Całkiem ciekawy design, ale te leathermana mają kombinerki, a to jest bardzo pomocne i przydatne narzędzie :D
Novy

Postautor: kipper » 09 paź 2017, 21:22

Novy pisze:Nie ma z tym problemu :P Wystarczy parę razy popróbować i wszystko działa tak jak powinno bez żadnego problemu. W końcu to szwajcarska robota

Ja zawsze mam problem , żeby wyciągnąć dane narzędzie . jakoś ciężko to chodzi ;/ a tak w temacie noży to polecacie jakieś ostrzałki ?

Novy pisze:Zalezy jaka pojemność. Jeżeli pare ml to nie sądze żeby jakoś super skutecznie to działało, bo zanim psiknie to sie skończy

Chyba lepiej zainwestować w coś większego, żeby nam wystarczyło '' na dobicie' w razie co :D a swoja drogą fajne są takie zestawy treningowe z gazem --> militaria.pl/mace_security_international,_inc/zestaw_treningowy_mace_z_dvd_80222_p74141.xml

Novy pisze:Całkiem ciekawy design, ale te leathermana mają kombinerki, a to jest bardzo pomocne i przydatne narzędzie :D

To fakt, dla facetów takie rzeczy są niezbędne :D tylko potem płacz bo nie ma gdzie tego wszystkiego nosić, i trzeba Wam kupować organizery :P
kipper

Postautor: grecia » 13 paź 2017, 18:47

kipper pisze:Ja zawsze mam problem , żeby wyciągnąć dane narzędzie . jakoś ciężko to chodzi ;/ a tak w temacie noży to polecacie jakieś ostrzałki ?

jeżeli chodzi o ostrzałki to diamentowe najlepsze

kipper pisze:Chyba lepiej zainwestować w coś większego, żeby nam wystarczyło '' na dobicie' w razie co :D a swoja drogą fajne są takie zestawy treningowe z gazem --> militaria.pl/mace_security_international,_inc/zestaw_treningowy_mace_z_dvd_80222_p74141.xml

i co znajduje się w środku ? miałeś taki ?

kipper pisze:To fakt, dla facetów takie rzeczy są niezbędne :D tylko potem płacz bo nie ma gdzie tego wszystkiego nosić, i trzeba Wam kupować organizery :P

właśnie szukam jakiegoś fajnego organizera dla mojego faceta, masz coś godnego polecenia ?
grecia

Postautor: zodiak » 16 paź 2017, 5:53

grecia pisze:
kipper pisze:Ja zawsze mam problem , żeby wyciągnąć dane narzędzie . jakoś ciężko to chodzi ;/ a tak w temacie noży to polecacie jakieś ostrzałki ?

jeżeli chodzi o ostrzałki to diamentowe najlepsze

a dokładniej mówiąc to takie: militaria.pl/ganzo/ostrzalka_ganzo_touch_pro_ultra_-_zestaw_p58163.xml - chyba najprostsze w obsłudze
grecia pisze:
kipper pisze:Chyba lepiej zainwestować w coś większego, żeby nam wystarczyło '' na dobicie' w razie co :D a swoja drogą fajne są takie zestawy treningowe z gazem --> militaria.pl/mace_security_international,_inc/zestaw_treningowy_mace_z_dvd_80222_p74141.xml

i co znajduje się w środku ? miałeś taki ?

tam masz film na dvd i do tego tarczę i gaz treningowy aby poćwiczyć celność
grecia pisze:
kipper pisze:To fakt, dla facetów takie rzeczy są niezbędne :D tylko potem płacz bo nie ma gdzie tego wszystkiego nosić, i trzeba Wam kupować organizery :P

właśnie szukam jakiegoś fajnego organizera dla mojego faceta, masz coś godnego polecenia ?

militaria.pl/pentagon/organizer_pentagon_edc_pentacamo_k16076-50_p71415.xml może coś takiego?
zodiak

Postautor: tekkia » 06 lis 2017, 22:10

A zegarek jakiś fajny na przykład? Zobacz sobie na e-zegarki.pl. Mają tam bardzo duży wybór, no i spory przekrój cenowy także myślę, że znajdziesz to czego szukasz :)
tekkia

PoprzedniaNastępna