Ile płacicie za ubezpieczenie mieszkania?

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Ile płacicie za ubezpieczenie mieszkania?

Postautor: Gość » 27 paź 2014, 13:19

Jaki to średnio koszt?
Gość

Re: Ile płacicie za ubezpieczenie mieszkania?

Postautor: Gość » 03 lis 2014, 20:12

Cena zależy od wielu czynników.Jak szukasz taniego, to przelicz sobie na kalkulatorze CUK. Formularz jest bardzo prosty i wypełnia się go szybko.
Gość

Postautor: Gość » 20 lis 2014, 18:22

Fajne narzędzie ten kalkulator.Okazało się że jak kupię przez Cuk polisę to wyniesie mnie to taniej niż proponowali mi inni ubezpieczyciele i dobrze że można u nich przez internet zamówić polisę.
Gość

Postautor: Gość » 29 lis 2014, 14:41

To multiagencja, dlatego mają tanie polisy. My też w Cuk ubezpieczaliśmy nasze mieszkanie.
Gość

Postautor: Adella » 10 gru 2014, 10:56

Wszystko zależy od tego gdzie się człowiek ubezpiecza i co ma obejmować takie ubezpieczenie. Compensa ma np ubezpieczenie Compensa Rodzina i jest wtedy ubezpieczone zarówno mieszkanie jak i mieszkające w nim osoby. Co do kwot jest to rozpatrywane indywidualnie, więc lepiej iść do agenta i zapytać o siebie i możliwości. Taka informacja z pierwszej ręki chyba jest najbardziej pewna.
Adella

Postautor: Wojciech » 14 gru 2014, 14:38

Adella a nie orientujesz się czy takie ubezpieczenie można załatwić tylko u agenta czy wszystko można zrobić przez internet?
Wojciech

Postautor: Adella » 15 gru 2014, 15:32

Tego akurat nie wiem, bo sama załatwiałam przez agenta. Ale wejdź na ich stronę i sprawdz czy jest taka opcja. O samym ubezpieczeniu masz tutaj : http://www.compensa.pl/klient-indywidualny/ubezpieczenie-domu-mieszkania/osobowe-rodzinne/tabid/108/Default.aspx
Adella

Postautor: Wojciech » 16 gru 2014, 20:58

Dzięki Adella zobaczę sobie na stronce co i jak.
Wojciech

Postautor: marty » 18 gru 2014, 7:38

Wysokość składki za ubezpieczenie " mieszkania" to sprawa indywidualna. Jej wysokość jest uzależniona od tego co chcesz ubezpieczyć i na jaką sumę. Wspomniana Compensa ma świetną propozycje,elastyczną i dość kompleksową, przeznaczoną dla domu lub mieszkań w połączeniu z osobowym. O ile wiem nie spotkałam tak kompleksowego ubezpieczenia, na naszym rynki.
marty

Postautor: Gość » 18 gru 2014, 19:07

Gość pisze:
> Cena zależy od wielu czynników.Jak szukasz taniego, to przelicz sobie na
> kalkulatorze CUK. Formularz jest bardzo prosty i wypełnia się go szybko.
Warto też o promocje w Cuk zapytać , bo często mają.Teraz też coś jest właśnie na ubezpieczenie mieszkania - widziałam reklamę.
Gość

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać