Ile płacicie za ubezpieczenie mieszkania?

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Ile płacicie za ubezpieczenie mieszkania?

Postautor: OE Compensa » 29 lut 2016, 18:45

RedCluna pisze:
> Przecież kwota zależy od wielkości mieszkania, usytuowania, tego jak duże
> chcemy mieć ubezpieczenie i jak szeroki jego zakres. Najlepiej to zadzwonić
> do ubezpieczyciela i sprawdzić. Ja mam ubezpieczenie w Compensa i to od
> siebie mogę polecić.

Dziękujemy za powierzone nam zaufanie. Najlepszym sposobem na poznanie wysokości składki jest rozmowa z agentem:) Ma na nią wpływ wiele czynników. Obecnie w kwestii ubezpieczenia domu/mieszkania możemy Państwu zaproponować zarówno możliwość ubezpieczenia domu włącznie ze wszystkim co znajduje się na Państwa posesji w formule all-risk (Compensa Mój Dom), jak i ubezpieczenia domu lub mieszkania wraz z ubezpieczeniem osobowym dla osób pozostających we wspólnym gospodarstwie domowym (Compensa Rodzina).

Ze szczegółami naszej oferty można zapoznać się na naszej stronie http://www.compensa.pl/klient-indywidualny/ubezpieczenie-domu-mieszkania/tabid/80/Default.aspx lub u naszych Agentów.
W razie dodatkowych pytań jestem do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Online Ekspert Compensa
OE Compensa

Postautor: Solderka » 08 mar 2016, 16:36

Gość pisze:
> Właśnie to od czego zależy cena ubezpieczenia dobrze widać jak się
> porównuje ceny polis na kalkulatorze cuk.Sporo jest tych czynników.

Porównanie samych cen niewiele daje. Znajoma pokazała mi niby podobne ubezpieczenie. Wybrałabym to tańsze. Ale jak mi pokazała jak bardzo jest to pozorne to się zastanowiłam. Mając czasem nawet dwa razy większy zakres ubezpieczenia dopłaca się raptem kilka zł. Tak właśnie zostałam właścicielem ubezpieczenia w Compensa.
Solderka

Postautor: dargo » 30 mar 2016, 5:05

Ja mam polisę compensa mój dom, cena jest uzależniona od pozycji jakie chcesz ubezpieczyć, im bardziej kompleksowo tym trochę drożej. Jednak moim zdaniem różnica w cenie nie duża a różnica w gwarancji zabezpieczeń bardzo duża. Dlatego lepiej wykupić pełne kompleksowe ubezpieczenie domu. Moje ubezpiecza mi nawet garaż , domek gospodarczy jak również to co mam przy sobie idąc do pracy.
dargo

Postautor: tosiek » 31 mar 2016, 14:06

Każda polisa jest naliczana indywidualnie. Często bywa że jest wybierana polisa i po kolei klient wyłącza poszczególne punkty. taka polisa będzie tańsza ale moim zdaniem niedostateczna . Ta sama polisa w pełnym wymiarze będzie droższa , ale będzie zabezpieczać naszą nieruchomość kompleksowo. Ja mam ubezpieczenie compensa rodzina , gwarantuje ona całkowite ubezpieczenie nieruchomości jak i mieszkańców.
tosiek

Postautor: Gość » 16 cze 2016, 21:45

A ma ktoś może wykupiony pakiet auto i dom? Widziałam że w cuk jest taka opcja, nawet po podliczeniu sensownie te opłaty wyglądały.Chyba się to kalkuluje?
Gość

Postautor: Gość » 01 sie 2016, 6:50

Idea Fair Play ma dobre warunki, no i przez neta można sobie ubezpieczenie zamówić. a przy okazji można jakąś organizacje wesprzec ;)
Gość

Postautor: trombek » 07 sie 2016, 15:15

Nie ma co porównywać samych cen. Tak jak ktoś napisał, za kilka(naście) zł więcej ma się dużo większy zakres. Obecnie jestem na etapie poszukiwania i chyba zdecyduję się na Liberty. Nie patrzę kompletnie na cenę tylko na zakres bo to jest dla mnie istotniejsze
trombek

Postautor: Gość » 26 sie 2016, 2:37

Ja myślę, że porównywarki jak kalkulator cuk to dobra metoda żeby sobie samodzielnie wyszukać u kogo najkorzystniej ubezpieczyć mieszkanie.
Gość

Postautor: Lubiś » 26 wrz 2016, 23:51

Totalnie bezsensu, że ja napisze Tobie ile płace, jak mamy całkowicie inne widełki pieniężne przez różne czynniki. Powinieneś podzwonić po konsultantach, czy poczyać tych kalkulatorów w internecie, które określają stawkę dostosowaną do Twoich wymogów, a również specyfikacji Twojego mieszkania. Ja zaś ubezpieczam swoje meiszkanie w PZU, jestem zadowolona z ich oferty, może Tobie też podpasują, ale poszukaj na własną rękę.
Lubiś

Postautor: Gość » 15 paź 2016, 8:19

Sprawdziłam na tym kalkulatorze cuk- a i faktycznie to nie są duże koszty.Przy okazji tańsze OC sobie wyszukałam.
Gość

PoprzedniaNastępna