Idą Święta - kto korzystał ze sknerusa?

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Idą Święta - kto korzystał ze sknerusa?

Postautor: były naiwny » 11 wrz 2016, 16:06

"na sknerusie można naprawdę fajnie zarobić" - brawo za szczerość naganiaczu. Post powyżej twojego wskazuje jednoznacznie na oszustwo, chyba że jest pralnia brudnych pieniędzy.
były naiwny

Postautor: pluto22 » 12 wrz 2016, 13:25

Widzę, że kolejny oburzony. Ja tam już nie wiem czy jest sens się z takimi kłócić, bo jeżeli wypisują takie bzdury to raczej bystrzy nie są. Ciekawe dlaczego uważasz, że tamten post jest prawdziwy a te popierające już nie ? Na sknerusie bywam od czasu do czasu dla rozrywki a przy okazji coś tam sobie wygram czasami więc wiem jak to wygląda i nikt mnie nigdy nie oszukał
pluto22

Postautor: gracz » 12 wrz 2016, 17:12

Wszystkie posty są prawdziwe, tylko że moje opierają się na faktach a twoje na ogólnikach i sloganach.
Sprawdziłem (12 września 2016, godz. 17:34) listę pięćdziesięciu ostatnio zakończonych aukcji sknerusa:
 łączna wartość sprzedanych towarów wynosi 89766zł,
 suma wylicytowanych cen zakupu 290,10zł.
Przypominam każdy licytujący (niezależnie czy wygra licytację, czy też nie) podbijając cenę o 1 grosz zużywa 9 bidów. Policzmy: 290,10zł = 29010gr wymaga 261090 bidów, co nawet przy najdroższym ich zakupie (1000bidów za 170zł) daje "sknreusowi" przychód ze sprzedaży tylko w wysokości 44385,30zł.
Tak więc za 50 przedmiotów o łącznej wartości 89766 zł uzyskano przychód ze sprzedaży 44385zł (49,4% ich wartości). Tylko tyle!, zaznaczam raz jeszcze, że policzone zostały koszty zakupu bidów zarówno przez osoby które nic nie wygrały, jak i przez ewentualnych szczęśliwców (być może daje się wygrać niektóre małocenne rzeczy aby zachęcić do większych zakupów).
Fajnie wyglądają wygrane rzeczy warte kilka tys.zł za 2-4 grosze. Widocznie był samozakup bez udziału rzeczywistego licytującego. Sprubójcie zagrać automat nie dopuści do takiego zakończenia.
Nikt chyba nie uwierzy, że sknerus dokłada do interesu, a wniosek jest jeden: to nie jest hazard tylko oszustwo, co powinno być karalne.
Prosiłem wcześniej o uwagi do moich obliczeń, szczególnie od tych którzy chwalą sknerusa. Widzę jedynie ogólniki typu „niezadowoleni są ci co nic nie wygrali”, „sknerus spoko”, „sknerus się opłaca”. Widocznie merytoryczni jeszcze wypoczywają na hula gula a ujadają ciency naganiacze.
gracz

Postautor: roger22 » 13 wrz 2016, 13:53

Ja tam nie wiem, mnie obchodzi głownie to ile wydałem a co za to kupiłem a idzie mi całkiem nieźle
roger22

Postautor: gracz » 13 wrz 2016, 19:18

Czytaj ze zrozumieniem, w obliczeniach chodzi o to że ży gdyby to była gra losowa (hazard) a nie oszustwo to sknerus musiałby dużo dokładać do interesu, a nie o twoje gram bo gram.
gracz

Postautor: eryk2000 » 14 wrz 2016, 15:52

A twoje obliczenia są z pewnością idealne ? Każdy może to pokazać w sposób negatywny używając wymyślonych cen itp. Skoro jest dosyć dużo zadowolonych osób to chyba znaczy, że strona jest ok.
eryk2000

Postautor: gracz » 14 wrz 2016, 20:02

Pewnie obliczenia nie są idealne, ale jesteś albo ociężały albo leniwy, że nie potrafisz wskazać co jest w nich nie tak. Natomiast zarzut co do wymyślonych cen jest głupi - w zaledwie 17 (na 149) aukcjach wylicytowano cenę powyżej 1/100 wartości przedmiotu co - jak pisałem wcześniej - jest granicą opłacalności dla sknerusa. Każdy może sprawdzić na stronie aukcji. Zainteresowanym chętnie wyślę na maila tabelę z obliczeniami.
gracz

Postautor: urwany100 » 21 wrz 2016, 16:13

Przy założeniu że 1 bid to 9 groszy tak ci wychodzi ale gdzieś widziałem, że takie to może być 20 groszy zależnie od aukcji a nie wiem czy nawet nie do 30 dochodzi i wtedy wszystko się zgadza zarabia i sknerus i wygrywający licytację
urwany100

Postautor: gracz » 22 wrz 2016, 11:58

urwany100 pisze:
> Przy założeniu że 1 bid to 9 groszy tak ci wychodzi ale gdzieś widziałem,
> że takie to może być 20 groszy zależnie od aukcji a nie wiem czy nawet nie
> do 30 dochodzi i wtedy wszystko się zgadza zarabia i sknerus i wygrywający
> licytację
Jak to obliczyłeś? Mylisz się bo sknerus nie zarabia i musiałby dooożo dokłada. Przecież obliczyłem to przy najdroższych bidach po 17 groszy (zakup 1000 bidów za 170zł). Jak ktoś kupi ich więcej to są jeszcze tańsze.
gracz

Postautor: urwany100 » 22 wrz 2016, 19:29

Mi chodzi o to, że przy podbiciu o jeden grosz nie zabiera 9 bidów tylko więcej zależnie od aukcji a przynajmniej gdzieś w internecie widziałem taką informację. Wtedy raczej by się obliczenia zgadzały i jest tak jak mówię, że wygrywający wychodzi na plus i sknerus też
urwany100

PoprzedniaNastępna