Idą Święta - kto korzystał ze sknerusa?

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Idą Święta - kto korzystał ze sknerusa?

Postautor: gracz » 22 wrz 2016, 20:05

Uwierzę jak podasz źrodło tej informacji
gracz

Postautor: gracz » 08 paź 2016, 17:08

Licytacja w sknerusie przebiega zazwyczaj tak. Przed upływem czasu licytacji są 2-3 jednorazowe podbicia, walka zaczyna się w przedłużanym czasie, kiedy to już z automatu walczy najczęściej 3-4 a na końcu 2 uczestników. Nie jest ich więcej bo ludzie szansę na wygraną widzą dopiero, gdy liczba graczy spadnie do 2-3. Efekt jest taki, że wylicytowane kwoty są niewielkie – od kilku groszy do kilkudziesięciu złotych.
Policzmy teraz przychody sknerusa. Każdy uczestnik licytacji (niezależnie czy wygra licytację, czy też nie) podbijając cenę o 1 grosz zużywa 9 bidów, co nawet przy najdroższym ich zakupie (1000bidów za 170zł) daje "sknreusowi" przychód ze sprzedaży 1,53zł (153 grosze). Opłacalne dla nich są więc tylko aukcje z ceną końcową powyżej 1/153 wartości produktu (>0,65%). Rzadko kiedy tak jest, sprawdzcie sami.
Miesiąc temu (13.09.2016 godz. 21:40) sprawdziłem listę 149 ostatnio zakończonych aukcji sknerusa: łączna wartość sprzedanych towarów wynosi 341341zł, suma wylicytowanych cen zakupu 757,55zł. Po przeliczeniu jak powyżej daje to sknerusowi przychód 115905,15zł, co stanowi zaledwie 33,96% wartości sprzedanych przedmiotów.
Zajrzałem ponownie przedwczoraj (6.10.2016 godz. 13:50) na stronę sknerusa. Wartość ostatnio sprzedanych 150 przedmiotów wynosi 351689zł, zaś suma wylicytowanych ich cen sprzedaży 1003,32zł, po przeliczeniu jak powyżej daje sknerusowi przychód 153507,96zł, co stanowi zaledwie 43,65% wartości sprzedanych przedmiotów. Co ciekawe; spośród 150 przedmiotów aż 27 poszło po cenie poniżej 10 groszy; w tym dwa iPone7 warte 4 i 5 tys.zł, lustrzanka warta 4 tys.zł oraz odkurzacz o wartości 3,5tys.zł. Wydawałoby się, że tylko grać!
Nie ma darmowych obiadków i te wygrane są fikcją. Po prostu komputer firmy dysponując pełną wiedzą w odpowiednim momencie pod ksywką uczestnika wchodzi do licytacji i dokonuje samozakupu. Czyżby kolesie od programu mieli nas aż za takich baranów. Ten biznes można w skrócie nazwać „jak naciągnąć naiwnych na min. 170zł”. Jeśli już zapłaciłeś za możliwość licytowania (nie zwracają) to daruj sobie licytacje. Być może dla zachęcenia napalonych graczy niekiedy wypuszcza się małocenne przedmioty.
Swoją drogą nęcą wylicytowane za 2-4 grosze rzeczy warte kilka tys. zł, ale z pewnością był to samozakup bez udziału rzeczywistych licytujących. Sprubójcie zagrać - automat nie dopuści do tak szybkiego zakończenia aukcji.
Chyba nikt nie jest taki naiwny aby uwierzyć, że sknerus od wielu lat dopłaca do interesu (grubo ponad połowę wartości sprzedanych towarów). Wniosek jest jeden: to nie jest już hazard (gra losowa) np. w lotku, który zarabia bo prawdopodobieństwo wysokiej wygranej jest bardzo małe, ale znane. Sknerus liczy na naiwnych i nic nie sprzedaje, jest grubo szytym oszustwem, a to powinno być ścigane.
Od miesiąca prosiłem o uwagi do moich obliczeń, szczególnie od tych którzy chwalą sknerusa. Widzę jedynie demagogiczne hasła klakierów i naganiaczy sknerusa typu: „bardzo wielu wygrało i jest zadowolonych”, „krytykujący są z konkurencji”, „krytykują bo sami chcą mieć większe szanse wygranej”, „niezadowoleni są ci co nic nie wygrali”, niezadowoleni pewnie nie znali regulaminu licytacji, „sknerus spoko”, „wygrałem to co potrzebowałem na wakcje”, „sknerus się opłaca” (dla kogo?.
W tej sytuacji doszedłem do wniosku, że merytoryczni jeszcze wypoczywają na wczasach a pracowicie ujadają jedynie ociężali naganiacze, po prostu nie ma z kim dyskutować. Postanowiłem więc na forach prowokacyjnie wychwalać sknerusa za to że jest wspaniałomyślnym dobroczyńcą, licząc że naganiaczy przebiję demagogią i stracą tym samym zajęcie. Ku mojemu zaskoczeniu cieniasy to łyknęły i ostatnio rzeczywiście zmniejszyli swoją aktywność, ewentualnie pracują na rzecz kolejnego „dobroczynnego portalu aukcyjnego”.
Piszę o tym dlatego bo podstawowa działalność ludzi sknerusa to naciąganie naiwnych, do czego służą im ustawiane fora. Ostatnio chyba ich merytoryczni wrócili z wakacji (mamy październik), bo na poniższych forach wycieli wszystkie moje posty:
 http://adamsadowskipisze.pl/sknerus-pl-na-czym-polega-fenomen-tego-serwisu
 http://piszemyjakjest.pl/sknerus-pl-czy-zakupy-za-grosze-sa-naprawde-mozliwe
 http://cosiedziejewnecie.pl/cala-prawda-o-sknerus-pl-przekret-czy-swietna-okazja-na-tanie-zakupy-prawdziwe-opinie
 http://wszystkoozakupach.pl/bez-sciemy-sprawdzilem-czy-sknerus-pl-to-faktycznie-okazja-na-tanie-zakupy
 http://kupujsprytniej.pl/czy-sknerus-pl-to-faktycznie-okazja-na-tanie-zakupy-opinie-i-prawdziwa-recenzja
Myślę, że zamiast dyskutować z oszustami, wykorzystajmy portale społecznościowe do ostrzegania przed nowymi tego typu biznesami, dopóki odpowiednie służby tymi śmieciami się nie zajmą.
gracz

Postautor: Ktontyn » 16 paź 2016, 16:56

Witam. Moim zdaniem strona pozostawia wiele do życzenia. Na kilkadziesiąt (dosłownie jak nie więcej) aukcji wygrałem do teraz dwa przedmioty, oba o wartości łącznej około 700zł. Wydałem więcej, myślę, że ponad 2k. Byłoby łatwiej to możnaby się bawić. Tak to nie warto, lepiej w sklepie kupić i elo.
Ktontyn

Postautor: dennis » 11 lis 2016, 17:52

ja korzystałem i korzystam raz na jakiś czas. To rzadna zlota rada ale w nocy i rano mniej ludzi gra i czesciej udaje sie cos wygrac.przynajmniej tak w moim wypadku sie przydazalo. pozdr
dennis

Postautor: dwudziesteczka » 18 gru 2016, 2:45

Widzialem dzisiaj reklame w tv na chya tvn24. Reklamowaliby sie gdyby ww. oskarzenia byly prawdziwe? Sam gralem na sknersie tylko dawno temu ale ogoleni wyszedlem na minus i teraz czasem tylko sledze komentarze
dwudziesteczka

Postautor: nimek » 18 gru 2016, 12:48

Nie wiem ja nigdy nie korzystałem, wole tradycyjne sklepy, moim ulubionym jest np. konsoleigry.pl tutaj znajduje moje ulubione gry komputerowe, dobre ceny mają i szeroki wybór!
nimek

Postautor: agaton » 18 gru 2016, 12:52

Też nie słyszałam nigdy o tym serwisie a skoro pytasz o opinię to nie musi on być jakoś koniecznie sprawdzony!
W sumie ja zawsze kupuje w normalnych sklepach internetowych takich co mają dobre opinie i sa sprawdzone, np. http://www.dystryktzero.pl/gadzety-star-wars/
w tym sklepie są akurat fajne gadzety ze star wars!
agaton

Postautor: xena » 06 sty 2017, 21:46

OOO jakiś dziwny serwis, i co to za nazwa jest! ja mam swoje sparwdzone sklepy, mezowi pod choinkę kupiłam, 1.total-care.pl/product-pl-235-COCKPIT-300-ml-8-ZAPACHOW-PERFUMOWANYCH-preparat-do-czyszczenia-i-konserwacji-elementow-plastikowych.html
2.total-care.pl/product-pl-4-Peparat-Opona-400-ml-preparat-do-konserwacji-opon.html
3.total-care.pl/product-pl-6-Preparat-Owad-400-ml-preparat-do-usuwania-owadow.html i gotowe :) Mam nadzieje ze bedzei zadowolony
xena

Postautor: wawka5 » 02 lut 2017, 20:21

Ja nie korzystałam nigdy, zawsze z takich sprawdzonych korzystam, ostatnio z cinnibird.pl/cinnibird-white.html korzystałam, ale tutaj generalnie kupuję drugi raz i wszystko jest okej jak najbardziej. Tu akurat jest taki gadżet do kuchni, dzięki któremu mozna potrawy zdobić. Bardzo fajna innowacja.
wawka5

Postautor: Mesti » 01 mar 2017, 7:56

niemozliwym wygrac nie jest tak jak czesc ludzi pisze ale jak sie uda wygrac jakis przedmiot to pozniej lepiej zrobic przerwe, bo jak sie odpalicie z checia zarobku latwych pieniedzy to mozecie poplynac. serwis zarabia, gracze w wiekszosci rpzegrywaja, wyjsc na plus jest ciezko i potrzeba duzo szczescia
Mesti

PoprzedniaNastępna