Idą Święta - kto korzystał ze sknerusa?

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Idą Święta - kto korzystał ze sknerusa?

Postautor: Szamot3 » 30 mar 2015, 14:58

Witam,
Mam propozycję dla wszystkich hazardzistów. Omijajcie ten portal z daleka. Tylko stracicie pieniądze. Wystarczy przeanalizować za jakie kwoty zostają kupione wylicytowane przedmioty i obliczyć ile na aukcji zostało wydanych bidów. (dla niewtajemniczonych: licytacja odbywa się co 1 grosz przypadający na 1 licytującego i podbijana jest co 10 sek. tak więc 1 zł wylicytowany to jest 100gr X 9 bidów = 900 bidów x 0,13 gr/za bid co daje 117 zł.
95% towarów kończy się wygraną poniżej wartości wystawianego produktu. (i to zdecydowanie).
Zadajcie sobie pytanie: kto na tym w takim razie zarabia, a kto dokłada?
Resztę sami sobie dopiszcie .............

pozdrawiam
Szamot3

Postautor: taptpa » 31 mar 2015, 18:10

Wiadomo, raz się przegrywa, raz wygrywa. ja mam kupione bidy i ostrożnie staram się nimi dysponować :)
taptpa

Postautor: oboektywnie » 04 kwie 2015, 18:50

Tak to wielkie oszustwo powinna sie tym zajac prkuratura, ot co!!!!
oboektywnie

Postautor: weruzzy » 09 kwie 2015, 13:36

okropnie mnie dziwi taka ilosc negatywnych opinii, bo nie mam narazie zlych doswiadczen z ta strona. co jakis czas, a zasiadam na chwile co kilka dni wieczorem, udaje sie cos wylicytowac. oczywiscie bidy schodza jak szalne, ale nie moge powiedziec, ze kasa przepadla. duzo emocji i wszystko koniec koncow jest calkiem fair :) nie obiecują w koncu milionow, tylko dobra zabawe i mozliwosc... MOZLIWOSC, a nie gwarancję, wygrania ;) dla mnie na zabawę- super
weruzzy

Postautor: buleczka » 09 kwie 2015, 17:49

osobiscie wygralam juz nie raz. znajomy gra od 2 tygodni i nie wygral jeszcze niczego :) watpie zeby chodzilo o taktyke bo ja takiej nie mam, moze wygrywam dlatego bo licytuje drobnostki
buleczka

Postautor: protestor » 10 kwie 2015, 11:34

Witam. Mam do czynienia ze sknerus.pl od początku grudnia, wtedy był jeszcze mało znany i nigdzie nie było opinii (promocyjna portal świąteczna aukcja auta itp). Przez te kilka miesięcy wygrałem kilkadziesiąt aukcji (tak, dosłownie), więc wszystkie posty, które mowią, że to oszustwo, są dla mnie po prostu śmieszne. Z miesiąca na miesiąc jest delikatnie ciężej wygrać z uwagi na to, że więcej osób gra, ale serwis wystawia aukcje w coraz mniejszych odstępach czasu, więc wciąż wszystko da się zgarnąć, jeśli poświęci się trochę czasu i oczywiście kasy.

Większość tych, którzy piszą o utracie kilku tysięcy itp pewnie kupiła podstawowy pakiet za 130zł i przerżnęła bidy w ciągu kilku minut na pierwszej lepszej aukcji, po czym postanowiła zrobić chaos na każdym możliwym forum, bo nie była w stanie pogodzić się z utratą takiego majątku przez zwykłą głupotę i trochę pecha. Nie chcesz - nie graj, ale po co siać ferment.
protestor

Postautor: rom6 » 10 kwie 2015, 18:38

siema. ja korzystałem kilka miesięcy temu. jeśli nic się nie zmieniło to polecam, chociaż wydaje mi się, że teraz gra dużo więcej osób i co za tym idzie jest ciężej wygrać aukcję
rom6

Postautor: jedenraz » 11 kwie 2015, 12:33

grałem przez kilka dni. zabawa fajna, ciekawe nagrody, ale to nie dla mnie. po chwili się nudzi a wyjść jakoś super do przodu koniec końców się nie wyjdzie
jedenraz

Postautor: paólina » 13 kwie 2015, 8:59

witam, czesto korzystam ze sknerus.pl, nie mam zadnych zastrzezen. ostatnie i jednoczesnie najlepsze co udalo mi sie wygrac to playstation, pozdrawiam paÓla
paólina

Postautor: 420weed » 13 kwie 2015, 13:09

Działanie strony jest proste. Aukcja przedmiotów zaczyna się od zera złotych, a użytkownicy chcący wygrać ten przedmiot podbijają jej wartość z każdym przebiciem o jeden grosz, ale oni podbijając tracą około 1zł. Prosta sprawa, jak cena przedmiotu dojdzie do np 50zł to serwis zarobi 5tysięcy, czyli są do przodu. Ten kto wygra aukcje kupuje ten przedmiot za tyle ile na aukcji ludzie nabili, wiec taki laptop Apple mozna za te 50zl i wydane pieniadze na podbijanie wygrac. Jak sie wygra to sie oplaca i jest zajebista radocha, ale wygrac nie jest tak latwo
420weed

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać