Jaki prezent dla przyszłego męża?

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Jaki prezent dla przyszłego męża?

Postautor: georginia » 27 wrz 2017, 11:14

A może coś szalonego ? skok ze spadochronem, albo lot motolotnią ? :)
georginia

Postautor: manolo » 30 wrz 2017, 16:46

Ja to bym się cieszył z jakiegoś fajnego multitoola. Np takiego: militaria.pl/leatherman/multitool_leatherman_rebar_black_831563_p9057.xml
[quote="Novy"][quote="grecia"]
i jak wrażenia ? można rzeczywiście mieszać kulki ?[/quote]
Extra się tym strzela! Blowback dodaje realizmu, a kulki można mieszać i nie stanowi to żadnego problemu. Bardzo prosty jest w obsłudze także polecam jak ktoś chce się pobawić :D[/quote]
blowback jest super. Całkowicie inne odczucia ze strzelania, polecam.
[quote="faja22"]Mój mąż jakby dostał - konsoleigry.pl/gry-na-pc-w-pudelkach/8952-fifa-18-edycja-standardowa-pc-5030937121528.html to by skakał z radosci! Oczywiscie w zależności od budżetu jaki masz postaraj się mu sprawic jakąś radość! Jeśli nie wiesz podpytaj kolegów?[/quote]
jak już to jakaś strzelanka dla faceta ;) Uwierz mi, że nie każdy lubi piłkę nożną
manolo

Postautor: zodiak » 30 wrz 2017, 17:48

manolo pisze:Ja to bym się cieszył z jakiegoś fajnego multitoola. Np takiego: militaria.pl/leatherman/multitool_leatherman_rebar_black_831563_p9057.xml

fajny ale tu sporo dopłacasz za kolor. Chociaż nie powiem - te czarne wyglądają po prostu genialnie
manolo pisze:
Novy pisze:
grecia pisze:i jak wrażenia ? można rzeczywiście mieszać kulki ?

Extra się tym strzela! Blowback dodaje realizmu, a kulki można mieszać i nie stanowi to żadnego problemu. Bardzo prosty jest w obsłudze także polecam jak ktoś chce się pobawić :D

blowback jest super. Całkowicie inne odczucia ze strzelania, polecam.

Fajne jest też to, że co raz więcej wiatrówek w niskich cenach to ma
manolo pisze:
faja22 pisze:Mój mąż jakby dostał - konsoleigry.pl/gry-na-pc-w-pudelkach/8952-fifa-18-edycja-standardowa-pc-5030937121528.html to by skakał z radosci! Oczywiscie w zależności od budżetu jaki masz postaraj się mu sprawic jakąś radość! Jeśli nie wiesz podpytaj kolegów?

jak już to jakaś strzelanka dla faceta ;) Uwierz mi, że nie każdy lubi piłkę nożną

e tam gry. Lepiej go zabrać na strzelnicę :D Ja bym się serio cieszył z takiego prezentu.
zodiak

Postautor: werka77 » 01 paź 2017, 17:59

JA swojemu ukochanemu zakupiłam ostatnio książkę na stronce inbook.pl. Mają tam bardzo dobre ceny no i wysyłka jest ekspresowa :)
werka77

Postautor: Wisterie » 03 paź 2017, 21:32

[quote="agi"]Ja zdecydowałam się na kupno okularów VR. Przeszukałam kilka stron, ostatecznie w Teletorium znalazłam interesujący mnie model. A kupiłam, bo mój chłopak uwielbia nowinki technologiczne, uwielbia gadżety i taki prezent bardzo mu się spodobał, z czego jestem zadowolona.[/quote]
A który model kupiłaś? Bo w sumie to też zastanawiam się nad kupnem takich.
Wisterie

Postautor: grecia » 04 paź 2017, 11:41

zodiak pisze:fajny ale tu sporo dopłacasz za kolor. Chociaż nie powiem - te czarne wyglądają po prostu genialnie

a leatherman ma jakieś inne narzędzia oprocz scyzoryków i mutlitooli ?

zodiak pisze:Fajne jest też to, że co raz więcej wiatrówek w niskich cenach to ma

a polecicie jakąś wiatrówkę tak na sam początek do postrzelania z blowbackiem ale w rozsądnej cenie

zodiak pisze:e tam gry. Lepiej go zabrać na strzelnicę :D Ja bym się serio cieszył z takiego prezentu.

zawsze też można zabrać na paintball :p
grecia

Postautor: Novy » 05 paź 2017, 10:43

grecia pisze:a leatherman ma jakieś inne narzędzia oprocz scyzoryków i mutlitooli ?

Leatherman i scyzoryki?? Czy jest coś o czym ja nie wiem? myślałem że znam tą firmę ale chyba mnie zastrzeliłaś.. Pierwszy raz słyszę o scyzorykach od leathermana. Oni robili tylko multitoole :o
grecia pisze:a polecicie jakąś wiatrówkę tak na sam początek do postrzelania z blowbackiem ale w rozsądnej cenie

militaria.pl/umarex/wiatrowka_umarex_sa9_operator_edition_4,5_mm_5_8324_p86199.xml titaj masz wiatrówkę Umarexa w dużej przecenie i z blowbackiem ;)
grecia pisze:zawsze też można zabrać na paintball :p

Paintball fajna sprawa, jeszcze jak ma sie wlasny sprzet to juz wgl mozna sie zakochac w tym sporcie :D Ja mam juz prawie cały kompletny
Novy

Postautor: grecia » 05 paź 2017, 16:47

Novy pisze:Leatherman i scyzoryki?? Czy jest coś o czym ja nie wiem? myślałem że znam tą firmę ale chyba mnie zastrzeliłaś.. Pierwszy raz słyszę o scyzorykach od leathermana. Oni robili tylko multitoole :o

wybacz, ale to moja pomyłka, ale w sumie przeglądając ofertę tych mutlitooli myślałąm że to po prostu scyzoryk
militaria pl/leatherman/multitool_leatherman_juice_cs3_columbia_blue_832370_p89861.xml przynajmniej tak wygląda na mniejszym zdjęciu xd

Novy pisze:militaria.pl/umarex/wiatrowka_umarex_sa9_operator_edition_4,5_mm_5_8324_p86199.xml titaj masz wiatrówkę Umarexa w dużej przecenie i z blowbackiem ;)

o rzeczywiście bardzo duża przecena, a zależy mi na tym systemie żeby odczuć ten realizm strzelania

Novy pisze:Paintball fajna sprawa, jeszcze jak ma sie wlasny sprzet to juz wgl mozna sie zakochac w tym sporcie :D Ja mam juz prawie cały kompletny

szkoda tylko że te markery takie drogie :(
grecia

Postautor: kipper » 06 paź 2017, 18:52

grecia pisze:wybacz, ale to moja pomyłka, ale w sumie przeglądając ofertę tych mutlitooli myślałąm że to po prostu scyzoryk
militaria pl/leatherman/multitool_leatherman_juice_cs3_columbia_blue_832370_p89861.xml przynajmniej tak wygląda na mniejszym zdjęciu xd

Faktycznie można pomylić ze scyzorykiem, bo jak na multitoola to ten wybitnie ubogi ;D Mimo wszystko fajnie , że producent daje 25 lat gwarancji :D

grecia pisze:o rzeczywiście bardzo duża przecena, a zależy mi na tym systemie żeby odczuć ten realizm strzelania

A wiecie może gdzie można dostać tarcze?

grecia pisze:szkoda tylko że te markery takie drogie :(

w sumie tippmana ft12 mozna już za około 500 zł dostać więc nie są to jakieś mega nieodstępne ceny :P
kipper

Postautor: grecia » 08 paź 2017, 10:43

kipper pisze:Faktycznie można pomylić ze scyzorykiem, bo jak na multitoola to ten wybitnie ubogi ;D Mimo wszystko fajnie , że producent daje 25 lat gwarancji :D

ostatnio przeglądając ich ofertę znalazłam takiego toola który wygląda jak nożyczki, co prawda ma kilka narzędzi, ale fajnie wygląda. A jak jakość stali wytrzymała ?

kipper pisze:A wiecie może gdzie można dostać tarcze?

tutaj masz wybór, może coś Cię zainteresuje militaria.pl/szukaj.xml?mode=0&search-clause=tarcza

kipper pisze: w sumie tippmana ft12 mozna już za około 500 zł dostać więc nie są to jakieś mega nieodstępne ceny :P

i jest godny kupienia ?
grecia

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać