wyjazdy integracyjne

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: wyjazdy integracyjne

Postautor: benekmm » 08 sty 2017, 15:23

U nas równiez firma zorganizował nam szkolenie połączone z wyjazdem integracyjnym. Zarówno szkolenie jak i noclegi były w hotelu Rialto w Warszawie i to super miejsce. Zlokalizowane w centrum, więc mielismy bazę wypadową na clubbing, a poza tym bardzo dobrze przystosowane sale szkoleniowe, poza tym przepysze jedzenie w hotelowej restauracji!
benekmm

Postautor: werakrakow » 03 kwie 2017, 1:02

Na różnego rodzaju konferencje szkolenia oraz integracje warto zdecydować się na mobilny bar kawowy ! W czasie ostatniej konferencji, którą organizowałam to był prawdziwy hit! Większość przerw
uczestnicy właśnie spędzali przy mobilnym barze. Wiem, ze hitem są również na weselach!
werakrakow

Postautor: ekki88 » 24 cze 2017, 10:22

Nam firmową integrację organizowała firma Tropem Przygody. Mają bardzo indywidualne podejście do klienta, nakreślili nam plan tego dnia w konsultacji z nami i wyszło świetnie, bo wpadli na pomysł gry miejskiej :D
ekki88

Postautor: Adinowak91 » 25 wrz 2017, 11:14

Czasami lepiej jednak powierzyć organizację takiego wyjazdu/imprezy zawodowcom. My często korzystamy z usług Aba Tour - abatour. pl/. Organizują wyjazdy z mnóstwem atrakcji w kraju i zagranicą.
Adinowak91

Postautor: Szympansik » 23 paź 2017, 15:40

A ja szukam miejsca na spotkanie po latach, klasowe, ah tyle wspomnień już się nie mogę doczekać tylko myślę o tym gdzie bym mogła zorganizować. Myślałam o tym miejscu: palac-wisniewski.pl, bardzo fajne wygląda, a moze ktoś tam już był?
Szympansik

Postautor: harmony » 17 lis 2017, 7:27

Gdzieś czytałam, że fajne są wyjazdy integracyjne na strzelnicę. Ja znam jedną super strzelnicę sportową Progun, byłam tam z okazji urodzin kumpla. Myślę, że są tam warunki na świetną imprezę integracyjną.
harmony

Postautor: olka3 » 27 lut 2018, 22:40

Bardzo fajną opcją na integracje jest kurs gotowania My mieliśmy z twójkucharz . Wyszło naprawdę fajnie: nauczylismy się czegoś a też było przy tym sporo zabawy
olka3

Postautor: pliska » 14 mar 2018, 7:28

A ja byłam na fajnej imprezie integracyjnej w Venge w Łodzi. Byłam tam całą firmą. Super mają jedzenie no i obsluga sali też bardzo fajna!
pliska

Postautor: Tymin » 25 mar 2018, 12:36

dobra opcja chociaż fajną możliwością jest też zorganizowanie takiej imprezy integracyjnej na miejscu :) polecam sprawdzić Twój Kucharz :) wszystkim u nas w firmie się podobało nasze ostatnie spotkanie integracyjne właśnie w formie warsztatów kulinarnych :D
Tymin

Postautor: Tomaszek » 28 mar 2018, 9:37

Wyjazd integracyjne to nie do konca fajna sprawa. Czesc osob nie moze pozwolic sobie na kilku dniowy wyjazd. Co innego impreza integracyjna :P
Tomaszek

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać