Jaki prezent na nowe mieszkanie

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Jaki prezent na nowe mieszkanie

Postautor: martiika » 16 sie 2017, 10:24

My kupiliśmy mojej siostrze lampę z efektem 3 D z activejeta, z prezentem trafiliśmy w dziesiątkę bo siostra bardzo się ucieszyła, sama pewnie takiej by nie kupiła
martiika

Postautor: ddd888 » 22 sie 2017, 6:25

Karaoke, albo fajną integrującą grę planszową, mam na myśli coś takiego: konsoleigry.pl/planszowki-i-karcianki/6742-kolejka-gra-planszowa-5900511012286.html, bardzo fajna gra dla ludzi w każdym wieku.
ddd888

Postautor: lolalola » 20 wrz 2017, 14:12

My dostaliśmy od znajomych na parapetówkę kominek tarasowy na gaz od sklep.kominki-vector.pl, fajna sprawa, robi wrażenie na znajomych no i miło się siedzi przy nim wieczorem ;)
lolalola

Postautor: Wojcieszeka » 13 lis 2017, 18:13

Myśmy znajomym kupili mikser Amica MDT1013 za 70 ziko i po sprawie:). Wiem że są zadowoloeni:)
Wojcieszeka

Postautor: ewuleczka » 05 gru 2017, 18:30

Uwielbiam świeże kwiaty w każdej postaci i zamówiłam dla siostry piękny bukiet z kolorowych róż przez pocztę kwiatową. Zrobiłam jej taką niespodziankę, kiedy była zajęta urządzaniem się, a za kilka dni wpadłam z winem i sushi ;) Uważam, że kwiaty i alkohol to zawsze dobry pomysł, nie ma co iść w obrazy czy dekoracje bo może komuś nie pasować do nowego wystroju i będzie musiał udawać, że mu się podoba chociaż schowa prezent na dnie szafy.
ewuleczka

Postautor: liszajek » 06 gru 2017, 7:57

Mieszkanie jest fajne! Ale ja wolę dom, dom gdzie moge mieć koło niego wymarzony ogród, bo taki mam zaprojektowany i wykonany przez firmę ogrodexpert.pl, bardzo fajny! Lubię w nim spędzfać czas.
liszajek

Postautor: minus » 06 gru 2017, 8:13

Ja ostatnio bardzo ucieszyłam się z takiego prezentu: milemaison.pl/stolik-kawowy-lezka-ashton, mam meble z tej serii, a ten stolik to wogóle genialny!
minus

Postautor: angie3 » 01 sty 2018, 23:12

Myślę, że na nowe mieszkanie super sprawdzi się jakiś dodatek do domu po prostu. Zerknij sobie na homedome.pl, na pewno coś znajdziesz
angie3

Postautor: reni » 02 sty 2018, 19:00

Bardzo duży wybór lamp do różnych pomieszczeń można znaleźć w OBI, sama tam kupowałam lampy activejet do salonu, z których jestem bardzo zadowolona
reni

Postautor: Darias » 17 sty 2018, 0:57

Wino i kwiatek – zgadzam się, dobry pomysł :) Można przyjrzeć się albo podpytać jakie kwiaty lubią a z kolei ciekawe doniczki znajdziecie w Sklepie Kwiecistym, mają tam niesamowite doniczki, podświetlane, samonawadniające się czy antysmogowe jak chcecie naprawdę zaszaleć :)
Darias

PoprzedniaNastępna