Jaki prezent na nowe mieszkanie

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Jaki prezent na nowe mieszkanie

Postautor: domi » 08 sty 2015, 15:27

co dac w prezencie dobrym znajomym, którzy wprowadzili się właśnie na nowe mieszkanie? nie chcę tak banalnie - kwiatka....
domi

Re: prezent na nowe mieszkanie

Postautor: tokajka » 09 sty 2015, 11:35

Ja bym była za czymś użytecznym do domu. Jakieś małe urządzonko. Wejdź sobie na allinside.pl, mają tam dużo rzeczy w bardzo niskich cenach. :)
tokajka

Re: prezent na nowe mieszkanie

Postautor: domi » 13 sty 2015, 9:26

kwiatki już dawno sie przereklamowały :) może jakaś fajna lampa ? w sklepie Kiera mają bardzo fajne lampy, designerskie ale znowu cena nie jest jakaś z kosmosu :)
domi

Re: Jaki prezent na nowe mieszkanie

Postautor: Olkanka » 15 sty 2015, 7:43

Dziewczyny mają rację, lepiej coś użytecznego. Znam ten sklep allinisde i mają fajne rzeczy w dobrych cenach. Kupiłam już tam całkiem sporo różnych rzeczy i jeszcze na niczym się nie zawiodłam. A może jak znajomi są młodzi to jakąś grę planszową na długie wieczory? :)
Olkanka

Postautor: Gosia_28 » 01 lut 2015, 3:36

Kup coś przydatnego np dzbanek filtrujący do wody. Przyda się na nowe mieszkanie. Dafi dobre dzbanki i filtry ma, polskie są, wkłady niedrogie, tańsze od innych marek, więc wymiana filtra nie jest kosztowna. Ja mam taki dzbanek z filtrem magnezowym, oczyszcza wodę z kamienia, metali ciężkich i nasyca wodę magnezem. Przyjemnie się pije taką wodę bo nie czuć w niej chloru. Taki prezent na pewno ucieszy.
Gosia_28

Postautor: fika » 05 lut 2015, 5:35

Moim rodzice na nowe mieszkanie sprezentowali mi robota kuchennego z electro.pl byłam im bardzo wdzięczna i teraz nie wyobrażam sobie życia bez niego. Ułatwia wiele spraw. Sprawdź sobie ofertę sklepu i wybierz z takimi funkcjami jakie uważasz na najbardziej przydatne. Każdy robi w domu co innego. Przypuszczam że Państwa trochę znasz:)
fika

Postautor: bambinka » 02 mar 2015, 1:44

jest wiele możliwości - od małego agd, do jakiś elementów dekoracyjnych, po np wino dojrzewające - jak je dobrze schowają, to za 15 lat będzie sporo warte :)
bambinka

Postautor: yuki » 21 mar 2015, 11:21

Możesz kupić coś do domu, co się przyda np. garnki albo zestaw dobrych noży np. victorinox.
Awatar użytkownika
yuki

Postautor: Tami » 27 mar 2015, 7:57

zgadzam sie, fajny pomysl na prezent. Koledze na nowe mieszkanie kupiłam ogromnego kwiatka i go zamordował, aż zal było patrzeć, wiecej nic takiego nie kupię. Garnki, sztućce się zawsze przydadzą. Fajnym prezentem tez jeszcze dzbanek do filtrowania wody Dafi, kto mieszka w bloku to wie jaka smaczna jest..
Tami

Postautor: Amber » 27 mar 2015, 13:27

Wszelkiego radzaju ozdoby, obrazy, wycieraczki, dywanik do lazienki, zestaw łazienkowy- pojemnik na mydło itp. Jest masa, masa rzeczy które możesz komus podarowac na nowe mieszkanie. Najlepiej przejdź się do sklepu w stylu 1000 drobiazgów i na pewno coś znajdziesz :) Moze galeria centrum? Tam tez mają fajne pierdółki.
Spotkajmy się we Wrocławiu Pod Papugami na aromatycznej kawie! :)
Awatar użytkownika
Amber

Następna