Jaki prezent na nowe mieszkanie

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Jaki prezent na nowe mieszkanie

Postautor: mamba88 » 05 maja 2017, 11:46

Wydaje się to oryginalne ale ja bym kupuła zestaw kosmetyków samochodowych ostatnio wybrałam coś stąd: total-care.pl/cat-pl-5-Pielegnacja-wnetrza.html
Oryginalne i praktyczne i co najważniejsze potrzebne.
mamba88

Postautor: agu44 » 05 maja 2017, 13:15

Ja to bym pewnie kupiła coś z dodatków do domu w moim ulubionym sklepie - milemaison.pl/tekstylia-dekoracyjne tu akurat fajne dodatki dekoracyjne. Może jakiś bieżnik byłby fajny? albo zasłony jakieś?
agu44

Postautor: agata_noga_zamiata » 12 maja 2017, 10:42

Też myślę, że coś fajnego do domu. Taki kosz np. jest super:
Nie tylko na piknik, ale właśnie do domu,. żeby schować jakieś podręczne drobiazgi :)
agata_noga_zamiata

Postautor: dea » 18 maja 2017, 9:46

Ja kupiłam znajomym taka szklaną lampę z efektem 3D activejeta, przyznam że zrobiła na znajomych niezłe wrażenie, bardzo się ucieszyli z prezentu
dea

Postautor: Tamara990 » 09 cze 2017, 12:42

ej sadzicie że taki grill będzie dobry na nowe mieszkanie - www .amica. pl/produkty/produkt/6047-Grill--GK2011 ?
Tamara990

Postautor: 123456 » 13 cze 2017, 12:46

A moze gra planszowa? Jest wg mnie świetnym prezentem, na konsoleigry.pl jest duży wybór różncyh gier, przede wszystkim od razu można zagrać
w nią! My z przyjaciółmi często gramy w gry, Jest taka fajna gra chyba Kolejka sie nazywa, my potrafimy w nią grac godzinami.
123456

Postautor: mrsinvest » 19 cze 2017, 21:58

Najlepiej to wg mnie sprawdzają się dodatki dekoracyjne, zwłaszcza ze to nowe mieszkanie milemaison.pl/tekstylia-dekoracyjne tu akurat fajne dodatki dekoracyjne, tylko trzeba odpowiednio dobrać do mieszkania. Warto podpytać wcześniej co jesy niezbędne.
mrsinvest

Postautor: ochoa » 23 cze 2017, 23:33

Słuchajcie a wypada dać coś takiego jak ekspres do kawy o taki -www amica.pl/produkty/produkt/5827-Ekspres_cisnieniowy_do_kawy--CT3011 ?
ochoa

Postautor: mlamppl » 27 cze 2017, 12:37

Jeśli domowicy lubią praktyczne prezenty i znamy ich wystarczająco dobrze dobrym prezentem będzie stylowe oświetlenie. Możemy być to zarówno drobna lampka, która ozdobi biurko czy duża, która rozświetli salon lub sypialnie. Jeśli szukają Państwo lamp do swojego domu i nie tylko zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu na stronie mlamp.pl . Posiadamy szeroki wybór opraw w różnych formach i stylach. Dodatkowo im większe zakupy, tym większy rabat.
mlamppl

Postautor: isabell » 12 lip 2017, 20:25

Najlepiej zrzucić się w kilka osób i kupić coś większego. My z dziewczynami z pracy kupiłyśmy na spółkę gofrownicę profi na parapetówkę szefowej. Mówi, że to najoryginalniejszy prezent, jaki dostała i że często jej używa. Widziałam, że inni przynosili jakieś obrazy czy figurki, ale kompletnie niepasujące do jej loftowego mieszkania. Udawała zadowoloną, no ale wiadomo, że prezenty nietrafione.
isabell

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać