Jaki prezent na nowe mieszkanie

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Jaki prezent na nowe mieszkanie

Postautor: Sibo » 16 lip 2017, 8:17

Proponuję jakiś fajny fotoobraz, który będzie można powiesić w nowym mieszkaniu. Na MyselfBook przy pomocy kreatora online można z łatwością stworzyć projekt i przekazać do realizacji. Będzie to na pewno ciekawy prezent, który zostanie w mieszkaniu na dłużej. Na pewno macie jakieś wyjątkowe zdjęcia, które można wykorzystać ;)
Sibo

Postautor: innew » 18 lip 2017, 8:27

Ja tam lubię dawać praktyczne rzeczy! Do nowego domu moich znajomych kupiłam lampy : ledco.pl/nowoczesne/114-lampa-fan-50.html Są piękne i stylowe. Bardzo mi się podobają
innew

Postautor: janina » 19 lip 2017, 7:37

Ja ostatnio kupiłam lustro: milemaison.pl/lustro-owalne-montreux-soft-grey, jest piękne stylowe, wytrzymałe wykonane z drewna dębowego oraz z drewna bukowego. Młodzi byli zachwyceni!
janina

Postautor: mrslola » 19 lip 2017, 7:42

A może najlepszą opcją będzie tutaj jakaś gra taka integrująca uczestników parapetówki? Mam na myśli coś stąd? konsoleigry.pl/47-planszowki-i-karcianki
Zawsze jak przychodzę na parapetówkę to brakuje mi takich gier!
mrslola

Postautor: wenus777 » 19 lip 2017, 9:12

a Mają auto? Ja tam wolę coś im do auta dać? total-care.pl/cat-pl-1-AUTO-CARE-br-chemia-motoryzacyjna.html , dla mnie osobisćie jest to bardzo uniwersalna rzecz i przydaje się wielu kierowcom!
wenus777

Postautor: mlamppl » 11 sie 2017, 10:33

Witamy, jeśli szukają Państwo oryginalnego i wyjątkowego prezentu do nowego mieszkania, który to prezent będzie praktyczny oraz sprawdzi się jako ozdoba to polecamy kupno oświetlenia. Nasz sklep mlamp.pl oferuje wiele ciekawych opraw oświetleniowych, dzięki czemu każdy znajdzie coś odpowiedniego. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z nami, chętnie pomożemy w doborze oświetlenia :) Dodatkowo oferujemy szukanie zamienników i bardzo atrakcyjne rabaty. Im większe zakupy, tym większy rabat :)
mlamppl

Postautor: janina » 14 sie 2017, 16:21

My ostatnio przyjaciołom kupiliśmy ledco.pl/podswietlane-meble/491-kostka-quadrum-xl.html takie właśnie oświetlenie. Bardzo ładne i stylowe oświetlenie. Mają dzięki temu fajny taras!
janina

Postautor: Klaczunia » 14 sie 2017, 16:24

Może coś dla zdrowia? Może aparat do mierzenia ciśnienia? Fajne użyteczne i zawsze się przyda. Dobre sprzęty mają z diagnosis i można kupić w każdej aptece stacjonarnej także według mnie super upominek.
Klaczunia

Postautor: milenass » 15 sie 2017, 9:19

Karaoke jest bardzo integracyjne na każdą parapetówkę: konsoleigry.pl/gry-na-pc-w-pudelkach/1161-karaoke-80-hitow-mikrofon-pc-5907577273743.html, my taką kupiliśmy kiedyś. Wszyscy potem śpiewali ile tylko do tego karaoke. Była niezła zabawa a to wszystko miało miejsce na parapetówce w nowym mieszkaniu u znajomych!
milenass

Postautor: bbbyyy » 16 sie 2017, 9:10

Fajną opcją jest takie lustro milemaison.pl/Lustro-Pesaro-053, świetnie odnajdzie się w każdym mieszkaniu. Będzie pełniło dodatkową funkcję - będzie powiększać przestrzeń w domu.
bbbyyy

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać