prezenty walnentynkowe

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

prezenty walnentynkowe

Postautor: porzeczka » 27 sty 2015, 12:57

jaki najfajniejszy prezent na walentynki dostaliście?
porzeczka

Re: prezenty walnentynkowe

Postautor: adaś » 10 kwie 2015, 15:44

model samochodu od mojej dziewczyny - kolekcjonuję takie :) przynajmniej wiem gdzie kupiła - zdalne hobby - i sam teraz tam zaglądam :)
adaś

Postautor: Yuyka » 25 cze 2015, 13:51

Piękny album oprawiony w skórę ze wspólnymi zdjęciami. Został przygotowany jak się później dowiedziałam przez pracownię introligatorską Kurcewicz. Na okładce były wytłoczone nasze imiona i złote serduszko;)
Yuyka

Postautor: daria000 » 30 cze 2015, 15:55

Mnie mąż zabrał ostatnio do restauracji Mekong w Krakowie. Było romantycznie i smacznie. Nawet skusiłam się na owoce morza.
daria000

Postautor: Kalinka321 » 27 lip 2015, 20:03

Jeśli chodzi o album na zdjęcia to polecam http://artbooki.pl/ - wysoka jakość i dobra cena :)
Kalinka321

Postautor: sasanka » 30 lip 2015, 13:18

A my z chłopakiem na Walentynki kupiliśmy sobie kilka rzeczy z gumki.pl - tanio, dyskretnie... :)
sasanka

Postautor: zagubiona » 06 paź 2015, 10:33

Może warto zobaczyć te propozycje https://jakiprezent.pl/dla-niej Mi na przykład podoba się lot paralotnia. Jak ma być inaczej i z dreszczykiem emocji, to prezent jak znalazł.
zagubiona

Postautor: madziulka88 » 06 paź 2015, 11:30

mnie mój narzeczony zabral na wycieczke do warszawy. Zaplanował atrakcje na cały dzień a noc spędziliśmy w hotelu Rialto- pięciogwiazdkowym cudeńku. do tego sauna, śniadanie do pokoju- nie mogę sobie wyobrazić lepszych i bardziej romantycznych walentynek.
madziulka88

Postautor: jagódka » 19 paź 2015, 2:39

Dostałam od mojego chłopaka prześliczną i bardzo zmysłową bieliznę z sensile.eu, którą kiedyś mu pokazywałam na stronie i wiedział co sprawi mi radość. Zresztą dobrze zrobił ponieważ on też korzysta na tym zakupie :] Wreszcie miałam walentynki z prawdziwego zdarzenia i bardziej namiętne niż romantyczne, ale panowie nie wierzcie że kobiety chcą tylko romantyzmu. Czasem potrzebujemy czegoś bardziej seksualnego np. seksi bielizny ;)
jagódka

Postautor: martakol » 28 lis 2015, 13:51

mi w zeszłe walentynki narzeczony zafundował sesje zdjęciową w Lumi Foto :D totalnie sie tego nie spodziewalam, az mnie wmurowalo, a same zdjecia wyszly przepieknie
martakol

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać